Wilkołak - uwagi / sugestie

Nie dziękuj, do usług. Zawsze noszę przy sobie lampkę, by oświecać lud.


SPOILER
Zresztą, mea culpa, łypnęłam znad seriala i nie wyłapałam, że w ostatecznym rozrachunku chodzi o dwie różne osoby.
Odpowiedz
Lampka do oświecania ludzi. Działa na stałe? Bo jak działa na stałe to ja mam parę miejsc w których by się przydało taką pomachać. Albo wzniecić pożar.



Od pożarów mam miotacz ognia. Do prywatnego użytku. Koniec OT. - Noire
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Odniosłem sukces widzę !
Wpadłem na coś, czym można zastąpić Incognito. Trochę dziwny pomysł, ale...
Zwierciadło
Gdy któraś z postaci na niego zadziała, przyjmuje jej funkcje. Np. ja jestem Zwierciadłem i doktor napisze do prowadzącego, że mnie chroni, to wtedy doktorem jestem i ja, i doktor.
Kłaki mnie zjadają normalnie.
Czuwający mnie nie zabija, tylko też zabieram jego funkcję.
Co wy na to, Incognitonie ma raczej powodzenia.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Rozwiń to fabularnie, wczuj się w rolę MG.
Odpowiedz
Czekam na ocenę innych, czy jest sens pisać.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Sam się prosiłeś Za mocna postać. Ale o jakimś Sobowtórniaku można by ewentualnie pomyśleć.
Odpowiedz
To myślcie, ja wyczerpałem limit dzisiejszy .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Do jutra chyba doczekam.
Odpowiedz
Rzeczywiście tak jest trochę za mocna ale gdyby tak zmienić przejmowanie mocy na stałe w przejmowanie mocy na jeden dzień. To by było trochę mniej za potężne. Albo tak to zrobić że owszem przejmujesz moce ale nie dostajesz bonusu w, senie że dostajesz ochrone doktora ale jeśli kłaki by cię miały zjeść to będziesz zjedzony, ale jeśli doktor się mylił to dostajesz jego moc.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Jutro przyszło, się troszkę spóźniło.
[jakiśtam kolorek]Ktośtam[/kolorek]
Jeśli weźmie udział w trafnym linczu (w sensie, że kłaka), jego głos zyskuje na wartości (powiedzmy, iz liczy się +1 za każdą pomoz w linczu kłaka), lecz jeśli w złym linczu weźmie koleżanka/kolega udział to jeden z głosów (podczas gdy linczują jego) sie liczy więcej (za 1 zły lincz-2 za 2 lincze złe z jego strony-3 ale tylko 1 głos jest zpowerowany), nie pokazuje się to w podsumowaniu dnia. Taki ulepszony sędzia .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Że niby reszta mu nie wierzy, albo wierzy bardziej? Fabularnie wiarygodne i się broni, ale widzę kłopoty w grze. Po zbiorowym linczu na Tobie kłaki byłyby praktycznie bezkarne w kolejnej rundzie.
Odpowiedz
Raczej rozchodzi się o siłę głosu. Jeśli dobrze rozumuję, to...

Przykładowo, jest 6 graczy; po 3 głosy na X i Y. W jednej grupie znajduje się kolor, jego siła głosu równa 2. Czyli, miast 3 vs 3 (i losowanie), byłoby 4 vs 3.
Odpowiedz
Zgarnia wartość głosów jak linczuje dobrze (jego głos przybiera na wartości, początkowo się liczy jak 1). Jak źle to jeden z głosów tych którzy by linczowali jego jest mocniejszy tyle razy ile razy linczował nietrafnie.
Liczą się tylko lincze dokonane.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia niedziela, 1 czerwca 2014, 21:38 napisał

Wnoszę o modyfikację regulaminu. Przekręcane nicki nie powinny się liczyć w linczu.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Sprzeciw. Na tym Dalej wyszedłby najlepiej
Odpowiedz
Buhaha, tego nie uwzględniłem.

Wycofuję!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wnioskuję jednak o przesunięcie końca dnia na 23. Przed 22 jest największa aktywność, a ja dziś zapomniałam kompletnie o kłaku. xD Noire i tak wrzuca opisy później, jednak wyraźcie swoją opinię.
Odpowiedz
Kompania? Z mojej strony w sumie nie ma problemu.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - uwagi / sugestie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...