Wilkołak

Wnoszę o modyfikację regulaminu. Przekręcane nicki nie powinny się liczyć w linczu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Odrzucam, wniosek złożony nieregulaminowo
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Magggus dnia niedziela, 1 czerwca 2014, 21:35 napisał

Pa pa Tamac.u

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ej, chcę taki szkielecik!
Odpowiedz
Ech, coś tak czułam że to mnie zjedzą wilkołaki. Przejrzałam, kto został zabity w linczu, poczytałam wcześniejsze i późniejsze wpisy, wyłączyłam "na razie" forum... i nagle mnie tknęło, że nie wiem, kto zginął.

Ta-daaa!
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Bywa

Uzupełniłam podsumowanie; wiem, że krótkie, ale w sumie nie mam z czego pisać, bo się obijacie :<

[Dodano po 8 godzinach]

Lecę coś z nóg; podsumowanie najwcześniej jutro, ale w sekrecie zdradzę, że będą ordery na klatach.

W każdym razie, dziękuję za grę
Odpowiedz
Dla mnie order, za skleroze roku .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No ładnie, ładnie. Chciałam rozpętać burzę, podpuścić was do grania, a skończyło się jak...?

Drepczy po popcorn.
Odpowiedz


Nie ma co, ładnie się dzieje, ładnie Że też wczoraj nie...
Odpowiedz
Nie mam pomysłu co by tu głupiego naspamić, żeby tylko sobie wbić posta, pomożecie?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wczuj się w czubka, jesteś przecież wariatem. Nawet głupi by sobie poradził
Odpowiedz
Moja rada: przeczytaj to http://nonsensopedia....ki/Dupa_Maryni powoli i uważnie, i spróbuj znaleźć w tym sens a jak nie pomoże to zagraj w to http://nonsensopedia....m/wiki/Gra:Gra . Jak skończysz to już na pewno albo będziesz umiał wczuć się w czubka albo czubkiem będziesz. Tak czy tak problem z głowy.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Wydawało mi się, że do offtopu służą inne tematy. Panowie - spać! Tu się kłak rozgrywa!

//W razie czego mogę posłużyć procentami...
Odpowiedz
Aww dudes, u must hate me to do like that.
Czuje się... martwy .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A nie chciałem nic przypadkowi pozostawiać
Odpowiedz
No wiadomo, długo to potrwać nie mogło. Dobrze, że tym razem czuwający strzelił gdzie trzeba. Miałem już wczoraj podawać Boneclawa, ale w pracy jakoś nie miałem kiedy podejść
Odpowiedz

Cytat

Uratowani przez Doktora: Piastun
Zabici przez Czuwającego: Piastun

xDxDxD
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...