[Piraci z Karaibów Online] Piraci z Karaibów Online


Dzięki niezmordowanej pracy Eirin serwis Game Exe może pochwalić się kolejnym działem na stronie. Jest to drugi MMORPG, który opisujemy, a mianowicie Piraci z Karaibów Online (Pirates of the Caribbean Online). Artykuły, które przedstawiamy jako pierwsze, dotyczą ogólnych założeń gry, sterowania oraz interfejsu. Możecie być pewni, że to nie koniec i dział będzie systematycznie rozwijany. Tak więc z beczką rumu pod pachą wyruszajcie przeczytać teksty!



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Niejedna osoba przyczyniła się do powstania działu. Dziękuje, w swoim imieniu.

Nad czym się zastanawiam cały czas: w ogóle komuś dział się przyda? Forum aż tak dogłębnie nie przyglądam, nie mam pojęcia czy któryś z użytkowników, kiedykolwiek o tej grze wspomniał głośniej. Co mnie ciekawi to, to czy wielu użytkowników wie o istnieniu gry i czy jeśli, to gra w nią.

Mimo wszystko, mam nadzieję, że tak.
Odpowiedz
Pokrzepiające.

Oczywiście, że warto się z tą grą zaznajomić?
Kaman! To Pajraci w końcu są. :> Rozczarowaniem wielkim na pewno nie będą, dział systematycznie rozwijany, więc nic tylko... grac.
Odpowiedz
Szczerze to ja grałem ale w wersje darmową i nic specjalnego:( a szkoda myślałem ze zrobią to lepiej, ale trudno:(może z czasem będzie lepsza:(
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Piraci z Karaibów Online] Piraci z Karaibów Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...