[Piraci z Karaibów Online] Piraci z Karaibów Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kravel,
Szczerze to ja grałem ale w wersje darmową i nic specjalnego:( a szkoda myślałem ze zrobią to lepiej, ale trudno:(może z czasem będzie lepsza:(
Eirin,
Pokrzepiające.

Oczywiście, że warto się z tą grą zaznajomić?
Kaman! To Pajraci w końcu są. :> Rozczarowaniem wielkim na pewno nie będą, dział systematycznie rozwijany, więc nic tylko... grac.
Lionel,
Dział na pewno sie przyda. Ważne, by na początku sprzedać towar. Ja osobiście nie wiedziałem o istnieniu tej gry, ale chyba warto sie z nią zaznajomić.
Eirin,
Niejedna osoba przyczyniła się do powstania działu. Dziękuje, w swoim imieniu.

Nad czym się zastanawiam cały czas: w ogóle komuś dział się przyda? Forum aż tak dogłębnie nie przyglądam, nie mam pojęcia czy któryś z użytkowników, kiedykolwiek o tej grze wspomniał głośniej. Co mnie ciekawi to, to czy wielu użytkowników wie o istnieniu gry i czy jeśli, to gra w nią.

Mimo wszystko, mam nadzieję, że tak.
Courun Yauntyrr,
Doskonała robota A. Oby tak dalej!
Medivh,

Dzięki niezmordowanej pracy Eirin serwis Game Exe może pochwalić się kolejnym działem na stronie. Jest to drugi MMORPG, który opisujemy, a mianowicie Piraci z Karaibów Online (Pirates of the Caribbean Online). Artykuły, które przedstawiamy jako pierwsze, dotyczą ogólnych założeń gry, sterowania oraz interfejsu. Możecie być pewni, że to nie koniec i dział będzie systematycznie rozwijany. Tak więc z beczką rumu pod pachą wyruszajcie przeczytać teksty!

Wczytywanie...