Tłusty Czwartek #122 – Winter is coming - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Charon,
O cholera. Kogo znowuż zabiłem?Przysięgam, nie chciałem z tym myśleniem. To po prostu silniejsze ode mnie.
Ranger Krzyś,
Dostanę medal, tudzież order? Ewentualnie miętusa.

Ps. Charon też zasłużył. Niby nie napisał, ale co wrażliwsi odczuli silne zaburzenia mocy. Wiążemy je z procesem myślowym Charona*


*w czasie tworzenia artykułów przez tego Pana, były przypadki ofiar śmiertelnych i nieśmiertelnych. Myśl to niebezpieczna rzecz, powinna być zakazana!
Charon,
Ja też rozgryzłem, ale nie napisałem! Naprawdę! Nie oszukuję!
Strażnik,
Jest to jak najbardziej zrozumiałe Ranger . Taki był cel tytułu. Rozgryzłeś mnie. Niezły spisek, nie?
Ranger Krzyś,
Nadchodzi zima... Od raz nasuwa się skojarzenie z zawołaniem rodowym Starków. A ja jestem świeżo po lekturze "Gry o tron", więc jest to jak najbardziej zrozumiałe, co?
Lionel,
Tytuł przypomniał mi x-masową pieśń dekad - "Last Christmas I gave you my heart..." i wciąż się zastanawiam dlaczego ludzie nucą tę pieśń, skoro jest ona taaaka smutna i nie pasuje do świątecznego nastroju. Lepsze "Christmas time, mistletoe and wine, children singing Christian rhyme..." albo divowe "I don't want a lot for Christmas, there is just one thing I need. I don't care about the presents underneath the Christmas tree..."
Strażnik,

Liście opadają z drzew, robi się coraz chłodniej. To znak, że nadchodzi zima. Mądre zwierzątka gromadzą zapasy na zimę i robią się tłustsze. My na GameExe.pl dbamy o nasz kochany zwierzyniec, stąd dzisiejsza aktualizacja.

Tłusty czwartek

Dość o zwierzakach i obietnicach tłuszczu, czas na konkrety! W tym tygodniu nasi recenzenci wysmażyli dla Was recenzje trzech książek. Na dokładkę serwujemy wywiad z twórcą kultowego tekstu "Winter is coming", a na deser proponujemy recenzję dodatku do Mass Effect 3. Życzymy smacznego i niech Tłuszcz będzie z Wami!

Wczytywanie...