Zdjecia forumowiczow

No może się z nas nie śmiejecie, ale trzymacie nas na smyczy oczekiwania (fajne określenie ) i nadziei. Łudzimy sie, że moze jednak was przekonamy.

Co do innego określenia na Twoją urodę - byłoby ono inne :?: Pewnie "umarlibyście z wrażenia na miejscu na mój widok"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
a skąd wiecie że nie jesteśmy koślawe powyginne łyse i nie mamy zębów?
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ola, moze jestescie (lyse, garbate, bez zebow, piegowate, powykrecane paralizem, bez oka...). I co z tego - macie za to duzo do powiedzenia, bardzo ciekawe poglady i mozna z wami bardzo przyjemnie podyskutowac. O radosnej wymianie tworczosci juz nie mowiac. Jezeli o mnie chodzi, to opublikowanie zdjec jest tylko wyrazem zaufania, a nie konkursem pieknosci. Jezeli bede sobie chcial poogladac Claudie S., albo inna Carmen E. - nie miej zludzen... Wiem ze to jest adres forum dyskusyjnego, a nie http://...
--------------SLASH--------------
Cenzor: Znow Cie ponioslo...
--------------SLASH--------------
Wybaczcie, prosze, brutalizm tej wypowiedzi Zwlaszcza, ze ja jeszcze zdjecia nie opublikowalem, ale kajam sie... bedzie juz niedlugo.

(Gdzies tu mialem zdjecie o jakim piszesz: tlusty, nalany, pryszczaty, zziajany, zlany potem, po 15 godzinach marszu bez zmiany butow...)

olaboss:
Wypraszam sobie aluzje na temat upojenia alkoholowego zwiazanego z uroczystosciami w rodzaju Sylwestra. Na zdjeciach jestem calkowicie trzezwy.
--------------SLASH--------------
"...a w niebie Pan Bog mowi do mnie:
"Wania! Cierpiales, bracie. Za to teraz - fajrant..."


-=W dniu dzisiejszym zdjecia zostaly usuniete w protescie przeciwko zamachom na wolnosc wypowiedzi=-
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Moze lepiej nie wypowniem się na temat tych zdjęć......
Odpowiedz
nie podokba ci się ankai? ... eee.. .trzeba było widzie moich kolegów po sylwku
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Olu lepiej podaj nam swoj wiek bo inaczej zaczne sadzic ze jestes mlodociana ktora pije alkohol
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Cytat

Olu lepiej podaj nam swoj wiek bo inaczej zaczne sadzic ze jestes mlodociana ktora pije alkohol    


Ja wiem, ale nie powiem :wink: .
Akcja ukazywania naszych gąb połączyła się niespodziewanie z akcją zasiedlania Faerunu. To się nazywa kreatywność w domu i zagrodzie!
P.S. Co do Ankai..., ekhm..., trochę się spodziewałem..., czy ja wiem..., bardziej cywilizowanych zdjęć? Ale z drugiej strony - istny człowiek renesansu :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Co do Ankai..., ekhm..., trochę się spodziewałem..., czy ja wiem..., bardziej cywilizowanych zdjęć? Ale z drugiej strony - istny człowiek renesansu...
Dzieki, Hawkwoodzie. Spodziewales sie kogos starszego? Lub przynajmniej bardziej ustatkowanego? Tresci przeze mnie produkowane wytworzyly w Tobie przekonanie, ze rozmawiasz z kims mniej podobnym do malpy niz ten koles na zdjeciach pare postow wyzej? Okreslenie "czlowiek renesansu" przyjmuje zatem jako wielki komplement (Wielki Komplement). Miło mi, ze moglem Cie zaskoczyc - bo to chyba trudne jest

(a innym forumowiczom ku przestrodze)
"...Nie sądź nikogo po minie,
bo się w sądzeniu poszkapisz..."
"Myszka, Kot i Kogut " I. Krasicki
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz

Cytat

Okreslenie "czlowiek renesansu" przyjmuje zatem jako wielki komplement (Wielki Komplement).  


Hmmmm..., w zasadzie chodziło mi o człowieka wszechstronnego - zwłaszcza patrząc na Twoje manipulacje z butelką :lol: . Faktycznie jak to można się zasugerować nie znając twarzy rozmówcy. Dlatego cześć i chwała tym, którzy umieścili tu swoje konterfekty (samym facetom niestety nadal...), przynajmniej teraz wiem, że moje posty nie znikają w próżni moich abstrakcyjnych wyobrażeń, ale czytają je konkretni ludzie. To miłe.

[ Dodano: Pon 24 Sty, 2005 ]

Cytat

Miło mi, ze moglem Cie zaskoczyc - bo to chyba trudne jest


No teraz, to już mnie nic nie zaskoczy :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hmm... moze ja tez zamieszce swoje foto co prawda nie jestem jednym z aktywniejszych uzytkownikow ale ... :lol: tylko najpierw musze zeskanowac i jakos wsadzic jako zalacznik
Odpowiedz
z tym zalacznikiem to Ci sie chyba nie uda...no chyba ze cos sie zmienilo.....w kazdym razie zagadaj do Naziny to ci chetnie pomoze....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No wiec wrzucam swoje zdjecie na przekor gamorinowi

Odpowiedz
Devilus - na zdjęciu avku wyglądałeś ciut inaczej :wink: . I na kości świętego Liboriusza, co za gacie nosisz?! :lol:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
pewnie dresy :P:D:D:D

zadam Ci pytanie Devilius....a mówie jakko typowy polski ,,wieś men" a mianowicie co to jest tan sprzwecik po twojej lewej a mojej prawej???
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Cytat

pewnie dresy :P:D:D:D  

zadam Ci pytanie Devilius....a mówie jakko typowy polski ,,wieś men" a mianowicie co to jest tan sprzwecik po twojej lewej a mojej prawej???


Też jestem ciekaw. Podzielam zdanie Hawkwooda, zupełnie innaczej wyglądałeś na avku. Hmm, nie obraź się ale wygląda jakbyś ręke trzymał w gaciach :lol:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Cytat

Devilus - na zdjęciu avku wyglądałeś ciut inaczej  :wink: . I na kości świętego Liboriusza, co za gacie nosisz?!  :lol:

Musisz spróbować, naprawdę wygodne...

[ Dodano: 14-02-2005, 22:43 ]
Właśnie gadałam z Mateuszem i on powiedzał że to pudełeczko na zdjęciu to DVD. I dodał to na górze. Tylko mi się za szybko wysłało....
"... Nico¶ć rozwijała sw± nieskończon± długo¶ć przez rozległe przestrzenie na końcu czasu..."
Odpowiedz
niema fotki
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
O taaaaaaaak. Spodnie bardzo wygodne, tylko że kosztują ze 2 razy więcej niż oryginalna gra :?. W niemczech też tak mniej więcej ceny się układają?

Ps. Devilus wyglądasz jabyś coś sobie łyknął... . Takich rumieńców nabrałeś .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
chciałbym spostrzec ze takie rumience mial takze na poprzednim zdjeciu..........
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
moze ma poprostu rumiana cere, albo duzo pije :]
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...