Zdjecia forumowiczow

no dobra posta edytuje do UUUUUUUU ok :wink: a co do alkoholu sorki moja wina :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ale fakt pozostaje faktem iz ja mlodszy user nie powinnem poruszac tematu alkoholu :wink:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
A więc z użytkowników ...hmmm... aktywnych nie pokazali zdjęcia jeszcze Nazina, Ekhtelion, Vrekk, Feanor, Scatio i Gamorin No i żadna dziewczyna A i jeszcze Oliver27, ale go dawno nie było juz na forum...

ps.Wybaczcie jeżeli o kimś zapomniałem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No wybaczcie moja malomownosc, ale nie mam zadnych zdjec na kompie, a tym bardziej odpowiednich na taka okazje... Byc moze w ten piatek albo w sobote to sie zmieni.... i wtedy zobaczycie z kim macie do czynienia
Odpowiedz
Zdjęć na kompie nie posiadam i nie jestem w stanie uwiecznić sie w taki sposób aby przerzucić sie jakoś potem na komp. Więc na razie nie ujrzycie prawdziwego oblicza krasnoluda.
Ale jeśli chcecie to pare ładnych obrazków moge wrzucić (swoich) , Co? Nie chcecie? Buuuu CO?! Nie ma emotikony smutnego krasnoluda?! GRRR Ide po topór....
Odpowiedz

Cytat

Ale jeśli chcecie to pare ładnych obrazków moge wrzucić (swoich) , Co? Nie chcecie?


Oczywiście, że chcemy. Zamieść je w dziale Fan Works. Czekamy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Witam... Za namowa scatio staram sie dolaczyc do szlachetnego grona. Zdjecia poki co nie ma, ale za to juz 3 i pol posta. Moj avatar-pic by Luis Royo (zgadnij po ktorej stronie obrazka jestem) & lamiglowka - znajdz 10 roznic. Powodzenia...
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
To ja może się zaktywizuję i spróbuję swoich sił w 2 łamigłówce pewnie nie uzbiera się tego aż 10 ale zawsze to cos tak na dobry początek :]

1. Kobieta nie ma warkoczyków
2. Kobieta nie ma rogów
...no i dalej będę miał niestety mały problem hehe
Odpowiedz
Rincewind, odbiegając od tematu to mam identyczne meble tylko innaczej ułożone, identyczne, tylko tam w biurku obok miejsca na klawiaturę co jest ta wnęka to wbudowałem tam wysuwaną półke i mam na myszkę.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A moze one sie nie wstydza? A skad wiesz, ze jesli ktoras z uzytkowniczek nie ma wygladu 1010 to nie bedziesz jej dreczyl do konca zycia meilami? :wink:
Odpowiedz
Może dajcie sobie już z tym siana. Nie chcemy to nie. To nasza sprawa. I choćbyście na klęczkach błagali, nie zamieścimy jak nie chcemy. Koniec kwestii.
Odpowiedz
Nie mozesz odpowiadac za wszystki... Chociaz i one pewno maja takie zdanie :wink:
Odpowiedz
no więc ja się dołączam do wypowiedzi Atis a jak tam wasz protest :twisted: :twisted:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
To chociaz mi na pw wyslijcie, ja jestem bardzo dyskretny... Spytajcie zreszta Angele
Odpowiedz
A gdzie się tak wogóle podziewa Angela :?:

ps. Nie wiecie, że facet jest baaaaardzo cierpliwy jeżeli chodzi o dziewczyny :?: :wink: Będziemy na wasze zdjęcia czekać aż do bólu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O Boże patrze się i patrze i żal mi du... ściska jak widze te wasze błagania....Jak nie chcą dać to nie, niech sie pałują.... :D:D


ps. I tak jak je znam to dadzą, to jest w ich naturze.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Devilus, ty chyba jesteś ciężko kapujący. Jeśli chodzi o mnie:

Mówiłam ci MILIARDY razy, że NIE MAM ZDJĘĆ na kompie. Jasne??? Dotarło????!!!!

Ja utrzymuję tajemnicę Angeli. Kobiety trzymają się razem.
Odpowiedz
I widzicie jak temat rozkręciłem. :wink:

No jak nie chcecie to nie dawajcie, ale jakbyście dały zdjęcie to miałybyście to za sobą i poczułybyście się lżej i wogóle lepiej :wink: :lol:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Hmm, słabo argumentujecie Panowie, słabo się staracie, a chodźby nawet obudził się w was duch charyzmatycznego czarownika to i tak coś mi się zdaję, że się nie uda. A dalczego ja nie proszę? Bo mało kto nie wysłuchuje mojej prośby, a w tym przypadku prawdopodobnie byłoby niestety inaczej, więc nie chcę nawet próbować, bo stracę reputację .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A nasze prośby Ci nie wystarczają My tu idziemy jak owce na rzeź i dajemy nasze zdjęcia, a wy śmiejecie się w kułak z nas. My też chcemy podziwiać płeć piękną. Nie chcecie zwalić nas z nóg swoją urodą :?:

ps. Rincewind dołącz do próśb. Może to coś da...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja się z was nie śmieję, więc tu z takimi oskarżeniami proszę nie wyskakiwać......

"Powalić urodą", hmmmmm......na moim przykładzie użyłabym innego słowa.........
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...