Sygnatury

Hahaha;] Zostaje;] Przykro mi Joan ale widzisz...Ava nie zmieniam to chociaż niech sygna będzie "świeższa";]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Haha, zajefuckowa sygnaturka Devilus. Kilka tekstów nie zdążyłem przeczytać i mi się nie chciało czekaż aż znowu do tej sceny dojdzie, ale ogólnie zrozumiałem :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Dopiszę się do opiniie Jakóba. Devilus, ta sygnatura jest genialna Wyrąbują pierścień w góry i niszczą saurona z durnej katapulty Nieźle isę uśmiałem
Odpowiedz
Olo ty szowinisto teraz Joan sie na ciebie obrazi blee xD

A tak na serio to ja znam taką jedną co słucha Slipa i jak o niej pomyśle to mam takie dziwne uczucie... że aż brzuch mnie boleć zaczyna. Więc kobiety słuchające Slipa źle mi sie kojarzą

Vamp - Spoko syg. Zmień napis na inną czcionke w Avie!! Taka mała renowacja starego Vampira

Odpowiedz
ja tez slucham slipa.... i znam calkiem duzo osob ktore sluchaja slipa, w tym dziewczyn... jednak jak pewnie wiesz nikt nie ogranicza sie do jednej grupy muzycznej...

==============

syg byl ostry, jak pierwszy raz widzialem to sie poplakalem ze smiechu.... tak mianowicie to oni wypieprzaja froda razem z pierscieniem wprost w oko saurona
Odpowiedz
Dev - zaje*isty syg. G-E-N-I-A-L-N-E! Niezły pomysl. Wypierdzielić Froda z katapulty na Oko Saurona :mrgreen: Ohhh, I'm blind! :mrgreen: Albo Gaylord

Vamp - super syg. Zostawiaj, bo też zacząlem slipa sluchać :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunąłem tekst świętej pamięci Cliffa Burtona i zastąpiłem go refrenem Pulse Of The Maggots Slipknota :twist:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Czy mi się zdaje, czy stary, zły VL wprowadził swoja obecnością zwiększenie zainteresowania zespołem SlipKnoT? Oczywuiście jest Fev ale niezbyt aktywnie w tym nawracaniu uczestniczył;] Zatem sygn zostaje na dluższy czas...aż do czasu nowego;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ojojoj, przecież nie nawróciłem się teraz na Slipknota, tylko juz dużo wcześniej... teraz po prostu do niego powróciłem ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Napwrócił cvzy powrócił cóż to za różnica?;] Tak czy siak moje sygny was nawróciły/powróciłyna drogę Slipknota;] To dzięki mnie odryliscie go na nowo;] Proces Slipknotozacja was widać daje rezultaty;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Joano, z łaski swojej, nadaj temu sigowi jakieś wymiary w granicach zdrowego rozsądku ;]
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Nie ;p. Czemu? Bo nie umiem. ;p

Deunan, fajny sig, ale wróć do poprzedniego, co?
Odpowiedz
Joan, to można zrobić w IrfanView'erze... Te twoje sigi są coraz większe. Zmniejsz go ;p
Odpowiedz
Tak, stawowczo za wielka ta sygna...W sumie gdyby był "odjechana" to może i miała by sanse zostać ale ta nie rpzedstawia nic szczególne oprucz wielkości...

A co do sygny Deunan to rzeczywiście tamta wpadała bardziej w oko, chociaż to tylko moje skromne spekulacje.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie, nie, nie. ;p Nie zmienię, ta mi się podoba, zresztą, nie jest największa na forum ;p.
Odpowiedz
Jak powiedział Nazin twoja sygnature jest 'troszke' za duża. A ja mowie zebyś ja 'troszke' zmniejszyła bo 'może' zniknąć. Czarymary...
Odpowiedz
@VL - mi się ostatnio na mózg rzuciło, żeby w sygnach umieszczać jakieś sentencje z obecnych przemyśleń. Nie zależy mi za bardzo na wyglądzie, bardziej na treści. Oby tylko było skromnie i nie rzucało się w oczy.
Tym razem to nie Ewa pierwsza skosztowała owocu...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Hwak ma dłuższą sygnę, a jego się nie czepiacie, nie fair. Ale zmienię, niech się ludzie cieszą.


Ojjjjjjj widze ze juz nimasz sygi, jestem tylko ciekaw kto Ci ją usunal BY OLO

Właśnie wciąłeś się tej osobie w post - Joan
Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Nov 17 2005, 05:56 PM napisał

Hwak ma dłuższą sygnę, a jego się nie czepiacie, nie fair.


Hmmm... Ładnie to tak donosić, hę? W mojej sygnaturze najwięcej miejsca zajmuje tekst, a nie obrazek. Muszę też przypomnieć, że wspomniany przeze mnie tekst to wiersz, poezja... A zatem musi być przedstawiany w szyku kolumnowym. Jeśli nie obraża uczuć innych, nie jest wulgarny, prowokujący, a zmusza innych zaledwie do pracowitszego przesuwania myszką - co w tym złego?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...