Sygnatury

Mi nie chodziło o sam wierszyk, tylko właśnie o Barce i Lamparda. Takie jakoś to mało klimatyczne ;p (jak na to forum oczywiście).

A majej sygny nikt chyba jeszcze nie komentował .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
PZ pisz po polsku! A raczej czytaj co piszesz bo nawet po prawieniu ortów i gramatyki ciężko zrozumieć niektóre linijki twojego wierszyka.
Ty mnie po prostu dobijasz. Wypisujesz takie mądrości o poezje prawie zahaczające a sam się do nich nie stosujesz. Jako nagrodę dostajesz ode mnie link do słownika ortograficznego w sygnaturze. Jak będzie jeszcze trzeba to znajde parę innych odznaczeń
Odpowiedz
eh chyba przesadzacie z ta dlugoscia sygi....a co do samej barcelony nic nie mam zreszta kiedys to byl moj ulubiony klub.....tylko szdkoda ze rzeczywiscie srednio ona pasuje do klimatu forum
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
O boże PZ... wogóle mi się ta sygnatura nie podoba... WOGÓLE.

Wcześniejsza była fajna i nie widziałem powodu dla której ją można było zmieniać
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Olo - wiesz ty tez nie masz najkrótszej ;p

JAKOS NIKT TO TEJ PORY NIE NARZEKAL DO TEJ PORY :twist: BY OLO

PZ - wierszyk jeszcze ujdzie, ale barca... jak wcześniej było mówione - nie ten klimat...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ekh, poezja to poezja, jeśli piszesz wiersze to powinieneś wiedzieć o czym mówię. Pozatym, to sprawa Valena jak pisze. Wiem, też jestem uczulona na ortografię i sama nie piszę bezbłędnie, ale to chyba nie daje ci prawa grzebania w jego sigu, prawda?
Odpowiedz
1. Wierszy nie pisze.
2. Z Valena poeta jak z Angeli różowy pluszowy króliczek więc mi tu nie mów o tym, że taka a nie inna pisownia to zabieg artystyczny bo w to nie uwierze.
3. To co Valen tam wysmarował to jest taczej jakaś kpina albo marny żart i w ogóle powinno wylecieć więc się nie czepiaj, że mu parę błędów poprawiłem.
Odpowiedz
Ale to i tak nie daje ci prawa do szperania w jego sigu. Czepiam się - wiem, bulwersuję się - wiem, niepotrzebnie - sprawa oczywista. Nie wiem po co, ale coś mi każe....OBCY!

*Joan odkrywa, że ma Obcego w sobie....albo to po prostu przedwczorajsza pizza.....*
Odpowiedz
Skoro tak bardzo cię to boli to moge przywrócić mu siga do stanu poprzedniego a zamiast tego wlepić % które mu za ostatnią szarże na forum nie jeden moderator prawdopodobnie dać chciał. (na 6 postów 3 skoszowane i zamkniete 2 działy). Jako 'nagrode' za ten wybryk dostał ode mnie modyfikacje siga ale skoro tak bardzo sie upierasz to moge go oprocentować.

P.S. Skoro mam możliwość modyfikacji sigów to znaczy, ze mam do tego prawo.
Odpowiedz
Powiedziałam, że niepotrzebnie się czepiam. Nie wyolbrzymiaj tematu. A teraz to właściewie nie ja się czepiam tylko ty. "Poprawiłeś" mu i już, stało się. Trudno.

To, że masz moda, nie daje ci prawa grzebania w cudzym sigu. Powtarzam poraz nie wiem który...

To, że jako moderator mam przywilej edycji sygnatury znaczy tyle, że moge je edytować. Koniec i kropka.
Odpowiedz

Cytat

To, że masz moda, nie daje ci prawa grzebania w cudzym sigu. Powtarzam poraz nie wiem który...


W takim razie po co moderatorzy? Jak i tak nie mogą poprawiać błędów ortograficznych, dopisywać się krótko w razie niejasności itp. to niech lepiej ich nie będzie i na forum zapanuje chaos...

Cytat

JAKOS NIKT TO TEJ PORY NIE NARZEKAL DO TEJ PORY :twist: BY OLO


Więc może czas zacząć ;p :twist:

TO BEDZIE WTEDY TWOJA SAMOTNA KRUCJATA BO NIKT INNY SIE DO TAKICH RZECZY NIE PALI :twist: :twist: :twist: BY OLO

Sorry za kolejną wcinkę w post ale koniec dyskusji o prawach moderatorskich. Sprawa zakończona. Bo zaraz się tu zrobi dyskusja/awantura nie na temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A żeby zrobić przyjemność Rince'owi to popiszę ciut o jego sigu.

Tak więc, grafika ciut niewyraźna. Dosyć popularna. Przycięta - co nie znaczy, że zła. Mnie się osobiście podoba. A z podpisu wnioskuję, że Rince wierzy, że smoki obudzą sie z wiekowego snu i znów opanują świat!

DeathWing: SMOKI RZĄDZĄ! *trzyma transparent*
Żółty: Zabić wszytskie smoki! GIŃ!
Onyxia: Zostaw mojego tatę, ty mały debilu!
Joan: I znów to samo....
Odpowiedz

Cytat

Tak więc, grafika ciut niewyraźna.


Nie zauważylem Mi sie podoba ;] Od poczatku mi się podobała

Cytat

I nadejdzie wkrótce ten dzień...


Wiesz wiele dni ma nadejść. Np. Jutro jest sobota A tak na serio to podpis jak najbardziej pasuje do grafy. Jest klimatyczny ;p

Cytat

Dosyć popularna.


Hmmm... pierwszy raz ja na oczy widzę u Rince'a

Cytat

TO BEDZIE WTEDY TWOJA SAMOTNA KRUCJATA BO NIKT INNY SIE DO TAKICH RZECZY NIE PALI :twist:  :twist:  :twist: BY OLO


Hmmm.... Zorganizuje pierwszą jednosobową krucjatę ;p Zostanę zapisany na kartach historii czy zgine czy nie :twist:

POWODZENIA :twist: :twist: :twist: !!!! BY OLO


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jakoż że zaczeła się wielka awantura wobedz mojego siga postanowiłem go skasowac i już po sprawie .
Odpowiedz
Jeśli chodzi o moje wstawki w twoim sigu PZ to mozesz je skasować.
Odpowiedz
Wolność bracie, wolność! (Tekst z serii "Fakt Bez Związku")

Med, skoro widzisz tą grafę pierwszy raz, to mało łazisz po stronach fantasy . Ja swego czasu (jakiś rok temu) to praktycznie na każdej stronie traktującej o fantasy, w galerii widziałam tego arta.
Odpowiedz
Mała zmiana sygny. Mam nadzieję, że się spodoba;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Bez bicia Vamp, tamta była lepsza. ;p

A mojej nowej nikt nie zauważył...
Odpowiedz
@Joan: żeby nie bylo, syga duzo lepsza od poprzedniej(bodajze tamtych digimonow czy czegos tam ) i oby zostala jak najdluzej...

@Vamp: kolejna dobra syga z ST. Slipknotem, i w przeciwienstwie do Atis uwazam ze ta jest duzo lepsza od poprzedniej
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ech Olo, to były Chocobo, a nie digimony. ;p
jak zwał tak zwał

Vamp, nie słuchaj go, wracaj do poprzedniej. ;p

nie sluchaj jej, tylko swego wewnetrznego glosu(jakim ja jestem) ktory mowi Ci ze kobiety nie mozna sluchac w sprawach Slipknota all by OLO

Olo, weź zaznaczaj kolorem, albo pogrubieniem co ty piszesz, bo jakoś trudno się połapać, co ja napisałam, a co napisałeś ty. A co do poruszonej przez ciebie kwestii - znam wiele dziewczyn, które słuchają Slipa na serio. Nie dyskryminuj płci. - Joan.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...