Wilkołak

Co to zmiana da? Będzie trzeba zmieniać posty, pilnować tego aby usunąć formatowanie... Dla mnie osobiście to będzie przeszkadzało ponieważ często z komórki piszę, a nie jest to zbyt wygodne.
MG ma władzę, zaliczy właściwe głosy a nie ma w tej grze odwołania. Jeśli ktoś kombinuje to tylko sam pod sobą dołek kopie.

[Dodano po minucie]

Cóż, dziewczyny ja ten regulamin tak od samego początku rozumiałem.
Odpowiedz
Nie tylko Ty piszesz z komórki, jeśli ja mogę, to Ty też. A na miejscu Mistrza Gry wykłócałbyś się w drugą stronę, bo by Ci się nie chciało wszystkiego liczyć i analizować.
Odpowiedz
Aż się zalogowałem z tego wszystkiego, coby do kłótni nie doszło . Weźcie na wstrzymanie, zupełnie nie ma się o co kłócić

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
No to pech. A jeśli chodzi o to, co to zmienia - dużo. Głosy - i tylko ostatnie głosy - są zaznaczone na czerwono, żeby Noire nie musiała wszystkiego czytać, sprawdzać po pięć razy czy przypadkiem nie policzyła czyjegoś głosu dwa razy itd. Ona ma o wiele więcej do ogarnięcia, więc wydaje mi się, że - żeby jej odrobinkę pomóc - warto poświęcić się choć odrobinę i mieć zaznaczony tylko głos ostateczny.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Możliwe, nie neguję jednak... dalej mi się nie podoba. Tak zwyczajnie nie podoba. Wolę jak jest.

PS. Charon ja jestem totalnie wyluzowany i tak sobie gadam, jednak widzę że dziewczynki się oburzają na maksa.

Odpowiedz
Wiesz, Tarciu, przypomnij sobie, co kiedyś pisał Tamc. o tym, że jakby cię nie "znał", to by sobie pomyślał, że po drugiej stronie siedzi.... . Ja też cię "znam", wiem że jesteś fajnym kolesiem, potrafiącym się zachować z klasą (wazelinka mod), ale inni mogą to inaczej odbierać

[Dodano po 2 minutach]

Poza tym, laski ci pominusują posty. Chcesz tego?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Och, ja jestem po prostu wyczulona na głupi upór. Ale nie, nie oburzam się na maksa, daleka jestem od maksymalnego oburzenia.

Jestem raczej bliska tego:



Ale nie do końca. No i cóż, dla mnie Twoje nastawienie jest takie bardzo "mi nie pasuje, więc będę się upierał". Jako altruistka wobec tych, którzy dla nas coś robią: czyli w naszym przypadku dla Noire, jestem przeciwna temu nastawieniu.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Tam nie była przed chwilą maliwa?... Ach, jak to się szybko zmienia.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Była, pomyliłam się. Myślałam jedno, wklepywałam drugie... bo do rubryczki z niegłosującymi szła :c
Odpowiedz
Widocznie mister, albo misterka Czuwający potrzebował zjeść sobie rosół .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Rosół z gryfa, toż to musi być przysmak.

Ach, biedna Rainbow Dash, nie udało jej się uciec. :c
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Eni, Twój Calvin Kucyk jest obłędny. xD
Odpowiedz
Ależ ja tylko wyrażam swoje zdanie. Ja sam jeden. Moje zdanie nie obliguje do niczego. Rezultatem jest jedynie uścielenie regulaminu. Minusy mnie ni grzeją ni ziębią. To tylko komentarze do forumowej gry. A po drugie to dziewczyny... zawsze mają focha


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 13 stycznia 2014, 23:06 napisał

Eni, Twój Calvin Kucyk jest obłędny. xD


Ano wiem!
Tarciu, daj buziaczka dziewczynkom i się już nie gniewajcie na siebie.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
A mi przynajmniej dasz?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...