Wilkołak

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Cholera jasna, ale jestem zły. Przez świąteczno-robotniczy kołowrót totalnie mi wyleciało z głowy, że runda już jest. A Loki to dla mnie postać idealna I po szybkim przeczytaniu tematu miałem 3 typy, z czego 2 trafne Ech... Nic to, życie. Nie martw się, Tar, następna runda będzie nasza
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 29 grudnia 2013, 18:18 napisał

A Loki to dla mnie postać idealna

Nie ma za co.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 29 grudnia 2013, 18:18 napisał

Nie martw się, Tar, następna runda będzie nasza


Oby Wiciu, bo ta była jakimś nieporozumieniem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 29 grudnia 2013, 18:18 napisał

I po szybkim przeczytaniu tematu miałem 3 typy, z czego 2 trafne

Z boku zawsze wszystko inaczej wygląda, zboku.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
O, byłabym zapomniała. Jeśli ktoś nie widział newsa, to informuję, że Wilkołak dorobił się swojej strony na fejsie: https://www.facebook.c...92747537642559 , czyli sugeruję polubić i obserwować, zwłaszcza, jeśli zdarza wam się nie zaglądać na GE (w przeciwieństwie do FB)

Tak nawiasem mówiąc, na liście zapisanych jest tylko 8 graczy, a termin aktualnie jest bodajże do 10.01 (do 23.59, ofc), więc proponowałabym się trochę sprężyć z zapisami lub ściąganiem znajomych (moi są be i nie chcą grać :c), bo jak nie będzie minimum 10 luda, to runda po prostu wtedy nie ruszy.
Odpowiedz
Na torturki, to ich zachęci.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No, to ruszać zady i grać

[Dodano po 15 minutach]

Magggus, tak nawiązując do tego posta w temacie z rundą: zluzuj poślady. Wilkołak ma służyć rozrywce i tylko rozrywce. Realia kucyponkowe wydawały mi się dość zabawne, więc ich użyłam; poza tym... tak, koniowilkołaki. Użyj wyobraźni a gwarantuję, że to ogarniesz

I bardzo mi przykro, ale Cię rozczaruję: prowadzącego nydyrydy zlinczować.
Odpowiedz
Trzeci Kur nie ma limitu wiadomości. Piszesz ile chcesz, ale pamiętaj aby oskarżać przed ustalonym czasem aby nasza MG nie miała problemów z podsumowaniem dnia

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nie ma limitu. Znaczy, musi być oddany jeden głos (który można dowolnie zmieniać), ale posty? Istotą gry jest wykłócanie się i wzajemne podchody, przekonywanie się. Nie da się tego zrobić pisząc tylko jednego posta.

Edit: o, Obserwator był szybszy. I tak, podpisuję się pod nim.

[Dodano po 2 godzinach]

Małe ogłoszenie parafialne. Umrzywam jak dawno nie, więc nie zdziwcie się, jeśli w tym dniu będzie tylko lista, bez fabularnego podsumowania. Opcjonalnie doskrobię coś jutro, ale... z góry mówię: w razie czego nie czekajcie i grajcie, nawet jak będzie tylko suche, tabelkowe podsumowanie.
Odpowiedz
Oki-doki. Trzymaj się tam ciepło i nie umrzywaj!

[Dodano po 2 godzinach]

Ech, zapultałam się jak na razie w tej rundzie.
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Zaraz zgubię własny ogon, jeśli nie głowę. Dotarły do mnie pewne sygnały, więc:

przypominam, że należy utrzymać właściwe formatowanie głosu. Znaczy się, na czerwono może być JEDEN głos, nie więcej. Inaczej jest nieważny :c

@down: piskano mi, by przypomnieć, to wzięłam i przypomniałam. Nie wiedziałam, o kogo chodzi. Poza tym - moje zdanie znasz
Odpowiedz
Nie zgadzam się tak jak już rozmawialiśmy. Ważny jest ostatni w czasie, właściwie sformatowany głos.

Zdrówka.

[Dodano po 39 sekundach]

Hrywi piona brachu!

[Dodano po 2 minutach]

I jak tak patrzę... czuwający-wilkołak w ostatnie rundzie się nam trafił?
Odpowiedz
Mea culpa.

Czemuś Brata nie upilnował, żeby tak nie nadawał na jednej fali z Obserwatorem?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ach, widzisz, Tamc., namieszałeś przed moim wyjściem i mnie zmyliłeś całkowicie i totalnie. Na szczęście przeważyły głosy na Obserwatora, także...

[Dodano po 38 minutach]

Ale w sumie powtórzyła się historia, kropka w kropkę. W sensie: bracia zginęli tego samego dnia, jeden z rąk czuwającego, a drugi przez wilkołaki. Coś o tym wiemy, nie, Tamc.?
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kota dnia niedziela, 12 stycznia 2014, 23:45 napisał

Ach, widzisz, Tamc., namieszałeś przed moim wyjściem i mnie zmyliłeś całkowicie i totalnie. Na szczęście przeważyły głosy na Obserwatora, także...

Mnie H. zmylił swą postawą. ;<

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kota dnia niedziela, 12 stycznia 2014, 23:45 napisał

Ale w sumie powtórzyła się historia, kropka w kropkę. W sensie: bracia zginęli tego samego dnia, jeden z rąk czuwającego, a drugi przez wilkołaki. Coś o tym wiemy, nie, Tamc.?

Ojj tak, drugiej takiej siostry nie znajdę!

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia poniedziałek, 13 stycznia 2014, 00:17 napisał

Rodzonego nie upilnuję a co dopiero resztę...

Wszystko jasne.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Podsumowanie uzupełnione o historyjkę.

Nawiasem mówiąc, lubię ten motyw. Bracia ginący jednego dnia... coś pięknego
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...