Centrum Oceny Avatarów

Tak bracie! Czyńmy ZUO!

Jak tylko znajdę swojego najstarszego ava to sobie na niego zmienię.

Czyńmy zUo!O tak;))) pojętne dzieckoXD
Strażnik: Nie, tylko nie to! Nie słuchaj jej
Odpowiedz
Atis: hehe (ah ta milusinska Selene)

Jakób: kurde ale rzezniczo wyglada avek gratulacje
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
jakob on jest wyjebisty :] teraz taki ciutek ot tra sygnatura tez jest zawalista
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Shit, nie mogę znaleźć tego ava...czyżbym go wywaliła? oO

Joan jest grzeczna. Joan chce czynić ZUO! MAZTA! AJM FOR JOUR WISZEZ! AJ MAST DESTROJ GUD!

Ale zagrzaniłam....
Odpowiedz
A ja się pochwalę swoim nowym avem i sigiem by Goha =p
wybaczcie średnią jakość ava, ale lepiej się na gif nie dało zrobić przy takiej jakości filmu.

A co by nie robić offtopa:
Joana: chciałem coś napisać o starym avie (tej Dark Evil Atomówce =/ ale nie zdążyłem) więc napisze o tym... Av ładny, ale od kiedy zobaczyliśmy twoje zdjęcie muszę przyznać że Ci nie pasuje =p
Odpowiedz
Ja mam problemy z wypowiadaniem się w tym dziale, tak samo jak z sygnaturami, bo każdy ciągle coś zmienia. Ale przynajmniej na ten stan, dzisiejszy mogę powiedzieć, iż:
Jakób - fajny sig, krzyżowiec także. Avek bardzo dobry.
Joana - sig może trochę do ciebie nie pasuje, ale może być (ogólnie za mangą i anime nie przepadam), twój avek jest wspaniały!
Havk - sygnaturka twoja chyba zawsze o tej samej osobie? ładny sig, avek też dobry, pasuje do ciebie zdaje mi się
Strażnik - avek o tej samej tematyce, co poprzedni, i dobrze
Olo - oba dobre
Akodo_ryu - avek jest dobry, jakość wcale nie przeszkadza, sig też fajny
Ola - zastanawiam się, skąd te skrzydła wychodzą na twoim avku? fajny
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Sep 14 2005, 06:42 AM napisał

Ola - zastanawiam się, skąd te skrzydła wychodzą na twoim avku? fajny

[post="36140"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


na sznurku wiszom ja nie jestem aniołkiem, tylko udaje...:]
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Dany, a jaki TWOIM zdaniem sig pasowałby do mnie, co?

Olciu, ach te aniołki. XD

Akado, ja już gdzieś widziałam tego ava....on mnie prześladuje.....WIEM! Widziałam go na DA....
Odpowiedz
Atis: MOIM zdaniem do Ciebie pasowalby avek z jakims duzo badz jakas duzo gadajaca postacia (jak chcesz z mangi[albo hentai :twist: ]).......powodzenia!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hmm...niebardzo zrozumiałam o co ci chodzi Olo.
Odpowiedz
MOWIE ze pasowalby do Ciebie avek z postacia ktora jest znana z tego ze duzo mowi i najlepiej wystepuje w Mandze.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Uważam, że pasowałby do ciebie sig bardziej dojrzaly, nie taki mangowy lub dziecinny. Ale moja ocena jest subiektywna, bo jak już mówiłem, nieprzepadam za mangą i anime.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Joana napisał

Akodo, ja już gdzieś widziałam tego ava....on mnie prześladuje.....WIEM! Widziałam go na DA....

em...gdzie...
nie wiem... avek zrobiła mi Gosia po obejrzeniu Advent Children. Sami screeny zrzucaliśmy. Być może ktoś zrobił takiego samego ava używając materiałów z trailerów. Mam jeszcze w zanadrzu Rufusa, któremu screen zrobiliśmy dzięki sporej dozie szczęścia i mojej niezawodnej technice =p
Odpowiedz
uch(pełen podziwu dla akodo) jestem pelen podziwu ze udalo ci sie uchwycic taki frag. z taka dobra jakoscia....... Mam Pytanie ile razy musiales powtarzac dany frag. azeby uchwycic konkretnie ten ??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja go zrobiłam >_< jakieś trzy czy cztery ujęcia na Frapsie Gorzej było z moim avem, bo to zwykły print screen z bardzo krótkiej animacji we flashu. Wszystko zależy od szcześcia i timingu. Co do jakości, wystarczy pomniejszyć, wypoziomować, wyostrzyć... i wychodzi prawie samo
--------------------------
Sele - av jest ekstra, tylko mała rameczka by mu się zdała.

A mi, wybaczcie że taka aż zmiana, z półdemona na młodziana XD ale utonęłam w tych oczyskach.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Deunan, czemu? Czemu to zrobiłaś? Dlaczego popełniłaś tę zbrodnię? Czemu? Czemu?.....
Odpowiedz
@Deunan - Poprzedni avatar był wyśmienity a ten.... wcale nie jest gorszy ;p Pasuje do sygnatury bardziej niż Vince (?) i tak samo jest przepiękny :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Sep 16 2005, 02:02 PM napisał

Deunan, czemu? Czemu to zrobiłaś? Dlaczego popełniłaś tę zbrodnię? Czemu? Czemu?.....


Któż zrozumie błądzenie po labiryncie w poszukiwaniu własnego ja, szaleńczą walkę o dobro świata miejąc zaledwie kilku przyjaciół, poczucie winy, któro gasi odwagę płomień po płomieniu... Któż zrozumie ten nieludzki blask w oczach, który jako piętno, jak brzemię, razi przy każdym spojrzeniu w zwierciadło...

Heh... czy to ważne jak wygląda? Ważne jaki jest.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Masło maślane Deunan. Masło maślane ¬¬.
Odpowiedz
Zgadzam sie z Jakóbem, ze ten avatar jest całkiem w porządku. Ale Vincent podobał mi się bardziej (tylko bez homo-skojarzeń jasne? ). Jakoś przeyżejmy zmianę :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...