Centrum Oceny Avatarów

Co wy gadacie. U Finka pentagram byl lepszy :mrgreen:

Jakób - Krzyzowiec lepszy

Ashgan - może być

Hawk - Paladyn lepszy

Atis - Mnie tez sie podoba. Tylko szkoda, ze pól twarzy widać

PZ - jakby byl wiekszy to moglby byc fajny.

Srażnik - Powrót Beza 2 Fajny :mrgreen:

Ola - podrabiane Aniolki są najlepsze :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Szkoda troszkę, że Jakób porzucił swego posępnego krzyżowca..., ale trudno - takie jest życie... I już nawet zaczął mi się kojarzyć...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawk, powtórzę jeszcze raz. Wywal tego pseudo Logana i znów wstaw tego palaska gryzącego miecz. A najlepiej jakbyś wrócił do tego pierwszego pala. Wolałam go bardzej.... -_-
Odpowiedz
Z tego co wiem to Hawk potrafi czatac ani nie jest downem zebys usiala dwa razy sie powtarzac :twist: :twist:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Użytkownik Ashgan dnia Sep 5 2005, 08:43 PM napisał

LV - avatar beznadziejny!!111one  :o: Wiem że teraz będziesz musiał iść do psychologa bo to duży cios ale wybacz wiesz jak jest  :mrgreen: 

[post="35639"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To raczej Ty musiałbyś udac sie do lekarza z połamanymi kości i powyrywanymi kończynami:]

A co do mask to jest tylko jedna maska, którą wolę o wiele bardziej...rzadko pokazywana...Nosi ją Crag...Maska z dwumetrowymi gwoździami wbite w maskę...Genialna maska:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Olo wybacz moje pytanie ale... c0 +'/ |\/|452 \/\/ 4v|<(_)??? Przypomina mi to jeskiegoś mima.

Odpowiedz
To jest Marlin Manson o ile się nie myle............ ;p
Odpowiedz
O mój Boze... Żeczywiście wygląda jak mim ( a raczej świr) Jakóbie, posłuchaj mojej rady i w¶óc do krzyżowca, był o wiele lepszy. Hawk, moze kolejny av s zerii rycerza "gryzącego miecz" ?
Odpowiedz
Nie wiem co wam przeszkadza w avatarze Olo...Bardzo porządny avatar:] Mnie się tam podoba i mówię, że jest git:] I żaden mim...Się kurde nie znacie:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Olo - OMG! Ten poprzedni byl lepszy Ten wygląda rzeczywiście jak mim

Selena -mmmmmm..... :mrgreen:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nom to jest świety Manson, ten avek jest frag. z klipu Beautiful People.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Olo, cóż, osobiście uważam, że tamten był....bardziej klimatyczny. Ale miałeś go długo, więc rozumiem, że miałeś ochotę go zmienić, bo nie każdemu chce się trzymać tego samego ava przez wieczność.
Odpowiedz
nom o racja to racja akle raczej mnie przekonal do zmiany imć VL i dzieki mu za to
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
@Ashgan - za każdym razem, gdy na niego patrzę, na mojej twarzy pojawia się niekontrolowany uśmiech :mrgreen: (to chyba ulubiony emot Med'a ;p).

@Joan - i co ? Mówiłem, że ten jest lepszy ;p.

@Hawk - hmm... Ten nie jest zły, ale chyba poprzednie były lepsze. Mi osobiście najbardziej
podobał się ten w złotej zbroi oparty o miecz.

@Olo - dla mnie w porządku. I tamten i ten jednakowo piekne (na swój sposób oczywiście )

@Selen - czy mi sie wydaje, czy ostatnio pytałem dlaczego tył ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Manson trochę mnie odrzuca, ale niech tam... Mili moi! Nie zmieniam już avka. Aktualnie skończyłem z Billmade'm. Jeśli komuś się nie podoba, to trudno... Wiadomo, że różne są gusta. Prezentowany obecnie paladyn (z gębą Logana) to mój własny Bohater Neverwinter, którym grałem kampanię i ulubione mody. Się przywiązałem do niego ... I w końcu Bohater Neverwinter zaczął mi się kojarzyć właśnie z tym panem w srebrnej zbroi, z trzydniowym zarostem i zasępioną gębą. Takie moje alter ego...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

:mrgreen: (to chyba ulubiony emot Med'a ;p ).


;p (a to chyba Twój Rince :mrgreen: )

@Hawk - Czy mi sie wydaje czy ta gęba Logana jest wstawiona do avatara? Iw ogole ta zbroja jakaś nienaturalna ;p Hawk wróć do tamtego palasa. Albo do tego co wygląda jak dziad chory na żółtaczkę :mrgreen: (czy jak to tam Olcia napisała ).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hawkwood od poczatku mowil ze to przerobiony Logan ;p a mi osobiesice sie ten avek podoba
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
To ja już wolę tego palasa choergo na żółtaczę. Jak to Med powiedział. Ale co tam Hawk, nie przejmuj się, ważne, że av podoba się tobie . Co my tam wiemy o palasach.
Odpowiedz
Nic?;P Ładny mam avek nie?;P Mi tez sie podoba;P
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
a mi sie tamten bardziej podobal... ;p

Nie ukrywam że w tym bardziej mi sie tatuaż podoba;P
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...