Centrum Oceny Avatarów

In nomine;) Dobra koniec pogaduszek;)

Jasne :027:... - Rince
sio mi stąd;P Selena wredny m<ł>otek;>
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Mnie tam osobiście podobały się te avatarki...innej natury mmmmmmm:> No ale ja nikogo siła nie zmuszę hehe:>
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Moze ktos sie wypowie na temat mojego Avka. Czyz nie pasuje do mojego imidzu ? :twist:
Odpowiedz
Fajny fajny;) Wiesz że ten gosć którego masz w avku jest gejem?
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
O Zesz, moze dlatego ludzie mnie unikaja. :> Zmieniam to w trybie ekspresowym, dzieki za zwrocenie uwagi
Odpowiedz
Alez prosze bardzo;) Looknij na galerie...może któryś Ci bedzie pasował albo ja ci zrobie..jak chcesz;P

Miśki...nowe avki w galerii;) I mała zmiana u mnie;)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
ehh, Sel,. ty jesteś jak kamaleon - szybko zmieniasz avki ^_^
Ja w sumie też wstawiłem nowy... Gdzieś tam w necie znalazłem
Odpowiedz
Ja też se muszę zmienić image bo nowa ramówka w TVN się zbliża ;p
Odpowiedz
Może i kameleon;) Tokar...twój avek to moja ulubiona postac w Sin City:D Patrzajta do galerii avatarów<śpiewa>;P
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
A właśnie...jeżeli chodzi o męska część forum...To twój avek rządzi;) Podoba mi się w jaki sposób go przerobiłeś...a ten napis..mrr:D
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Hmm, kucze Moze ja też zmienie avatara Jakaś inna "poza" Beza w tej zbroi Zmienić, czy obencna jest ok?
Odpowiedz
Według mnie jest spoko (hehe, bo mojej roboty ;p. Ale jak chcesz to może jak mówisz, jakaś inna poza Beziego ;p.

To jak wszyscy to może i ja na coś zmienie?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Taaaaak. Zmieniajmy wszyscy masowo avatary. Będzie o czym pisać ...

Martek - Rzeczywiście napis rządzi. Nie wiem jak żeś to zrobił chłopie, ale teraz masz żeczywiście bardzo oryginalnego avka ;p.

Fink - Wiesz... jako pulpit to jednak lepiej wyglądało ;p.

Selen - Dlaczego tył pytam? Dlaczego tył ?

Slade - Nie miałem najmniejszego pojęcia, że poprzednia postać była gejem i jakoś zawsze ten avatar Cię wyróżniał. Ten chyba bardziej wpasował się w klimaty forum, aczkolwiem jest już tym samym bardziej pospolity , co nie zmienia faktu, że postacie z kapturami rulezzzz... jakby to napisał jeden użytkownik forum .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Martek, wybacz, że to mówię, ale uważam, że Cloud to gej i do tego bachor. Wiem, że zaraz Deunan wyskoczy z jakimś karabinem i zacznie się ostrzał, ale ja za Cloudem nie przepadam.

Selen, wiesz, twój poprzedni avek był o niebo lepszy, taki jak dla mnie delikatniejszy i bardziej kobiecy. Nie lubię tego stylu kolorowania w jaki jest zrobiony twój av. To jest tylko moje skromne zdanie.
Odpowiedz
A ja nie będę zmieniał. Uwielbiam mój avatar :mrgreen:

Jakób - herezja. Człowieku nie zmieniaj go Jeden z lepszych na forum

Strażnik - Bez wyczyniał różne pozy pod Czerwoną Latarnią A tak na serio to nie zmieniaj. Ja się do niego przyzwyczaiłem

Rince - a ty to wiesz :mrgreen: Zawsze lubiłem ten avatar :mrgreen: (kaptury górą )

Selena - ekhm...no tak Bardzo fajny avatar

Martek - ten napis kojarzy mi się z Matrixem (chociaż nie jest chyba podobny nawet). Rzeczywicie fajnie wygląda. Mógłbyś powiedzieć jak go zrobiłeś?

Tokar - eee tam. Nie zmieniaj Przyzwyczaiłem się do tego faceta

Slade - tamten avatar był bardzo fajny (nie mam pojęcia kto to, ale wygladał sympatycznie :mrgreen: ). Ale ten też nie jest zły Jak powiedział Rince pasuje do klimatu forum.

Fink - Ciekawy smoczek :mrgreen: To jest chyba z religi chińskiej? (nie znam się tym, tylko domyślam. Jak coś źle mówię to poprawcie ).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Med, jest to Dwuogonowy Smok Wężowy. Oplata kulę Ying (Yin) i Yang, z tego co dobrze pamiętam to Y&Y pochodzi z kultur Indonezyjskich. Symbolizuje dobrą stronę duszy człowieka i tą złą. Podobna rzecz była w Starożytnym Egipcie, nosiło to nazwę Ba (dobra strona) i Ka (zła strona). Przybierały postać ptaków i wylatywały z grobów po śmierci człowieka. Wystarczy?

A żeby offtopa nie było:

Jakób, jeśli zmienisz ava -> ja posiekam cię na kawałki i dam je do zjedzenia Cerberusowi.
Odpowiedz

Użytkownik Joana dnia Aug 31 2005, 09:09 PM napisał

Martek, wybacz, że to mówię, ale uważam, że Cloud to gej i do tego bachor. Wiem, że zaraz Deunan wyskoczy z jakimś karabinem i zacznie się ostrzał, ale ja za Cloudem nie przepadam.



Przepadasz, czy nie, mnie to nie obchodzi, ale na jakiej podstawie twierdzisz że to gej? I rzeczywiście, wyjadę z tekstem, bo takie ocenianie ludzi mnie denerwuje po prostu... Vergil dresu nie nosi, więc go nie nazwę dresiarzem, nie? A pozatym nie znam go to po co w ogóle mam go czymśtam nazywać? Znasz Clo? Wiesz co przeszedł? Wiesz co się z nim działo? Wiesz kto był z nim, kiedy tracił rozum? Wiesz, o co walczy? Wiesz, jakie to na nim pozostawiło piętno?
...
Więc po co ja prowadzę ten monolog...

Martek, nie zwracaj uwagi, Cloud rządził, rządzi i będzie rządził... _-_
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Muszę przyznać, że nowy avek Seleny także mi się podoba. Martek - też dobry, Strażnik - nie zmieniaj avka, bo jesteś na stałe kojarzony z Bezimiennym dzięki niemu. Tokar - też lubię bardzo Sin City, a Bruce Willis dobrze gra, nie zmieniaj, dobrze do ciebie pasuje.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Rince łobuzie chciało by się ogladac przod jakkby Ci tył nie wystarczył

Tokar - nie zmieniaj avka z tym tez dobrze wygladasz i wlasnie dzieki temu avkowi cie kojaze.

Jakób - please nie zmieniaj avka bo ton jest wyrypisty(choć to tylko od Ciebie zalezy)

Strażnik - nawet jak zmienisz avka na inny(ale z bezimiennym) to bede Cie kojazyl:P wiec jak chcesz to znieniaj

Selena - twój avek jak zwtkle z ładna kobietą przyjemną dla oka; iby tak dalej.

Martek - bardzo fajny avek ( i nie sluchaj tej Virgilo podobnej maniaczki)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...