GejmExowy Test Osobowości

Wydało się! To dlatego nie można ściągać na testach ciążowych! *suchar day*
Odpowiedz
Grmignaw
Indoktrynacja, której poddano Cię poprzez filozfię i religię, uczyniła z Ciebie sadystycznego, psychopatycznego mordercę. Twoje pojęcia dobra i zła są całkowicie wypaczone i absoultnie nie przystają do ogólnie przyjętych norm. Ból, cierpienie, tortury i okrucieństwo traktujesz jako rozgrzeszenie dla swych wrogów, którym obdarowujesz ich z niezachwianym, fanatycznym zapałem. Nie tylko nie lękasz się śmierci, lecz jest ona dla Ciebie źródłem chorej fascynacji. Doskonale kontrolujesz swe emocje, zależnie od okoliczności zachowując śmiertelny spokój lub wykorzystując swój gniew w walce. Bardzo niezwykły jest fakt, że umiesz być niebywale oddanym towarzyszem i lojalnym przyjacielem, jeśli tylko druga osoba dostarczy Ci okazji do siania destrukcji. Określenie "zły" nie pasuje do Ciebie, tym bardziej, że kierujesz się bardzo specyficznym pojęciem dobra. Niewątpliwie jednak jesteś niebezpiecznym dla otoczenia dewiantem, który wymaga odizolowania w klasztorze lub innym oddziale zamkniętym.
Odpowiedz
Geralt z Rivii
Istnieje w Tobie dziwna dychotomia - zabijasz przeróżne magiczne kreatury z nieludzką wprawą i bezwzględnością, lecz Twoja inteligencja (zarówno umysłowa jak i emocjonalna), jest bardzo wysoka. Choć starasz się wieść proste życie i zachowywać neutralność wobec konfliktów, nie godzisz się na łamanie zasad stanowiących podstawę Twojego "ja". Bliżej Ci do introwertyzmu niż do ekspresywności i wylewności, lecz Twoi przyjaciele bardzo Cię cenią. W testach plam atramentowych Rorschacha za każdym razem dostrzegasz potwory. To dość ciekawa przypadłość. Skutkuje ona czasem zabijaniem ludzi łamiących ogólnie przyjęte normy moralne, którzy w ten sposób uzewnętrzniają swą potworność. Uważaj na magię, depresję i nie trać humoru.
Super
Odpowiedz
Super, bo zawsze chciałeś być Geraltem?
Odpowiedz
Archanioł Tyrael
Stanowisz uosobienie dobra i siły sprawiedliwości. Wszelkie
pogwałcenie moralności i nadrzędnych zasad, jak uwalnianie
demonów albo sprowadzenie na świat legionów Piekieł,
karzesz z bezlitosną surowością. Altruizm jest podstawą
Twego istnienia i działania, jesteś skłonny poświęcić wszystko
dla dobra ludzi, których znacznie przewyższasz mądrością,
wiedzą i mocą. Nie sposób ocenić Twej wartości jako
przyjaciela. Choć absolutnie nie dbasz o zysk, a Twa potrzeba
dominacji jest nieludzko niska, stanowisz ogromną inspirację
dla śmiertelnych, którzy chętnie wykonują Twoje polecenia.
Nie znosisz przemocy i okrucieństwa, lecz walka w obronie
ideii pozwala Ci w pełni rozwinąć skrzydła.
Odpowiedz
Ignus
Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem maniakalnego psychopaty. Twoja potrzeba dominacji jest patologicznie wysoka, odwrotnie proporcjonalnie do potrzeby afiljacji. Co to znaczy? To znaczy, że jesteś zdrowo walniętym socjopatą. Poza własnymi popędami nie obchodzi Cię nic ani nikt, Twoje Id jest niczym nieskrępowane. Choć trudno powiedzieć jak ma się sprawa z Twym kompleksem Edypa, niewątpliwie piromania to Twe drugie imię. Posiadasz niezwykle wysokie wskaźniki neurotyczności i psychotyczności. Nie znasz słowa "przyjaciel" ani "dobro", a w dodatku spalisz każdy dowcip, co jest najstraszniejsze ze wszystkiego.
















Ejj, to nie było miłe...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Od "bycia miło" są inne panie, nie psycholodzy
Odpowiedz
Ale nikt nie jest dla mnie miły bo lubie WYBUCHY i czerwone domki z miłymi paniami zwykle BUUM.

Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Król Lisz

Twoja osobowość jest jasno zdefiniowana i stabilna: jesteś zły, nikczemny, plugawy, okrutny, bezlitosny, niegodziwy, aspołeczny i sadystyczny. Alienujesz się od świata, którego nienawidzisz, dążąc do realizacji swoich nihilistycznych poglądów poprzez niszczenie wszelkiego życia, budowanie armii nieumarłych, sprzedawanie swej duszy i inne radosne praktyki. Władza jest Twoim priorytetem, przebiegłość zaś - środkiem jego realizacji. Nie masz przyjaciół (nawet niewidzialnych), sumienia ani poczucia humoru. Samokontrola również nie należy do Twych najmocniejszych cech. Wyjdź ze swojej wieży i udaj się do najbliższej poradni psychologicznej.


Zniszczę was wszystkich i zmienie w swoje nieumarłe sługi. hahaha jakie to zabawne
Odpowiedz
Ignus

Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem maniakalnego psychopaty. Twoja potrzeba dominacji jest patologicznie wysoka, odwrotnie proporcjonalnie do potrzeby afiljacji. Co to znaczy? To znaczy, że jesteś zdrowo walniętym socjopatą. Poza własnymi popędami nie obchodzi Cię nic ani nikt, Twoje Id jest niczym nieskrępowane. Choć trudno powiedzieć jak ma się sprawa z Twym kompleksem Edypa, niewątpliwie piromania to Twe drugie imię. Posiadasz niezwykle wysokie wskaźniki neurotyczności i psychotyczności. Nie znasz słowa "przyjaciel" ani "dobro", a w dodatku spalisz każdy dowcip, co jest najstraszniejsze ze wszystkiego.
Odpowiedz
Xardas
Prawdziwy z Ciebie samotnik. Potrafisz długo i cierpliwie gromadzić informacje, które następnie mądrze wykorzystujesz do osiągnięcia własnych celów. Celami tymi nie są bynajmniej korzyści materialne czy prestiż społeczny - jesteś ponad takie rzeczy. Twoje Ego jest bardzo stabilne - dużo determinacji, opanowania, trochę egoizmu i śmiertelnej powagi. Uzyskujesz bardzo wysokie wyniki w skali sumienności. Choć Twoje desygnaty dobra i zła są jasno określone, cechuje Cię pewien relatywizm moralny. Twa introwersja i podręcznikowy wręcz flegmatyzm czynią z Ciebie dość nieżyciowego kompana, w wyniku czego odcinasz się od kontaktów społecznych, pozostając w otoczeniu tworzonych przez Ciebie gnijących zombie, chrzęszczących szkieletów i przyzwanych demonów, które nie wdają się z Tobą w tak nie lubiane przez Ciebie konflikty i starcia.
Odpowiedz
Miło mi czytać, że ludzie wciąż bawią się tym testem. Ciekaw jestem jak wiele osób dotąd z niego skorzystało, ale chyba się nie dowiem, bo niestety nie ma tam licznika (choć może Nazinno widzi kto co jak). Swoją drogą, Nazina ciągle tu brakuje
Odpowiedz
Hmm... z ciekawości zrobiłem sobie po 3 latach ten test jeszcze raz. Wynik jest inny. Co na to nasz naczelny psychiatra?

Cytat

Morte
Bardzo wysoka inteligencja połączona z cynizmem, sarkazmem i uszczypliwością nie przysparza Ci przyjaciół. Trudno określić Twój stosunek do zasad moralnych, gdyż w związku z Twym bagażem doświadczeń jest on bardzo niejasny i trochę oderwany od życia. Jednakże ze względu na swą mądrość i wiedzę, rady, których udzielasz, są traktowane bardzo poważnie. Choć daleko Ci do idealizmu, osiąganie korzyści materialnych również nie jest Twym priorytetem. Ciekawą rzeczą jest niesłabnąca w Twym wypadku popędliwość oraz libido. To niezwykłe, jak na lewitującą, gadającą czaszkę, ale na wizytę u psychologa w tym wpadku jest już chyba zbyt późno.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wiktuuul trzeba zrobić standaryzację, normalizację, rzetelność i cholera wie jeszcze co Zastanawiam się co moja promotorka by rzekła, jakbym jej ten test przyniosła
Odpowiedz
Zapewne coś w stylu "WTF?! Jaka Sylvanas?!"
Odpowiedz
E... ona jest ze społecznej, myślę, że mogłaby zaakceptować A poza tym Sylvannas bardzo znana postać. Może pani profesor też siedzi całe noce i gra w gry komputerowe?
Odpowiedz

Cytat

PSYCHOLOG!!! Urna!

Lecz się!


Przecież wiem, durniu. Ale, przecież, "dla mnie na wizytę u psychologa jest już trochę za późno".
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Na psychANALizę nigdy nie jest za późno. Ani za wcześnie
Odpowiedz
← Użytkownicy

GejmExowy Test Osobowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...