Ati

Because I'm easy come, easy HUT!,



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ej, ale mi się podobało. Ja lubię bardzo, kiedy oni mi śpiewają. ;P
Odpowiedz

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

  • Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
  • Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
  • Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Za wikipedią.
A żeby nie było "spamu", do założycielki - co sądzisz o niewłaściwym używaniu różnych pojęć i osobach, które to robią? Nie pieję (cześć Kuro) do nikogo konkretnego.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dla mnie to nie jest niechciane, a temat w sumie o mnie. Nie mówiąc już o tym, że i gadka nie jest bez sensu, jest całkiem zgrabną wariacją na temat popularnej piosenki, stworzoną przez moich kumpli - egocentrycznie stwierdzając - dla mnie.
Odpowiedz
Hej, wlazłem tu, żeby napisać coś głupiego, po czym stwierdziłem, że już tu byłem.

Ach, przeszły Hassanie, Ty przebiegły lisie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
I co? Mam Cię poklepać po główce? Lepiej się obudź i chodź kopać na EVE.
Odpowiedz
PAT ME DOCTOR!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Fajnie, chcesz się zmienić - oblej się kwasem. Kurze, myślę, że jako terapeuta byś się nie sprawdził.


Ati, Ati - czemu nie zmienisz swej ksywki forumowej na Lav? Tylko nie pisz mi - "bo jest zajęta! Przejrzałbyś temat leniu, to byś wiedział". Wtedy odpowiedziałbym - to czemu w takim razie, nie zastosujesz patentu Hassana (chyba, ze słono sobie liczy za jego zastosowanie, co?) z apostrofem? Czemu Ati, czemu? Ta kwestia przesłania mi życie, bez jej wyjaśnienia nie zaznam spokoju, nie zmieni się moja natura (a kwasu ze względu na cerę nie zastosuję)!
Odpowiedz
Bo ktoś musiałby jeszcze pozmieniać "Ati" na "Lav'" we wszystkich newsach, artykułach i innych miejscach portalu, w których zagościł mój nick w ciągu mej blisko 5 letniej działalności w redakcji. Bo ' w matematyce wykorzystuje się do oznaczenia czegoś symetrycznego jak odcinki A i A', a ja nie chcę być symetryczna względem czegoś. Chcę być jedyna i niepowtarzalna. Bo możemy przyjąć, że "Lav" jest moją ksywką prywatną, a "Ati" służbową. Bo... no na pewno by się coś jeszcze znalazło, ale nie chce mi się teraz dalej myśleć. Mam nadzieję, że zaspokoi Cię ta odpowiedź Rendżerze.
Odpowiedz

Cytat

Bo ' w matematyce wykorzystuje się do oznaczenia czegoś symetrycznego jak odcinki A i A', a ja nie chcę być symetryczna względem czegoś.


"Ojej, jaka ja fajna, nie chce mieć apostrofu!" Wiesz co Ci powiem?! Nie masz jaj, żeby mieć przy Lav apostrof, tyle Ci powiem!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Przynajmniej nie jestem symetryczna do jakiegoś bota, którego nikt nie zna!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Ati - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...