Ati

Jakie są Twoje granice wytrzymałości psychicznej? Co Cię lekko wkurza, czego po prostu nie lubisz bez powodu, a co Cię najbardziej doprowadza do furii?

Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie ale chyba jest zbyt prywatne : p ale to tylko jeżeli będziesz w ogóle zainteresowana.

Jakie wino lubisz najbardziej?
Jakie papierosy?
Jaką jedną rzecz chciałabyś zmienić wokół siebie?
Co nasuwa Ci się na myśl kiedy nastaje 'niezręczna cisza'?
Co do jedzenia chciałabyś dostawać do łóżka? (prócz oczywistych papierosa i kawy)
Jaką porę roku lubisz najbardziej?
Spektakularnie fantastyczny zachód słońca czy kojący jego wschód (nie licząc tego wschodu z niedzieli na poniedziałek ;p )
Odpowiedz
Jak pisałam trochę wcześniej moja wytrzymałość jest róóżna. Jednego dnia mogę wybuchnąć za chociażby powtórzenie się, albo odstawienie szklanki nie tam gdzie trzeba, a innego nie ma chyba rzeczy, która wyprowadziłaby mnie z równowagi.

Nie ma chyba tego ulubionego. Na różne okazje bardziej pasują mi przeróżne wina, chociaż bardziej chyba gustuję w półwytrwanych
Papierosy, chyba najbardziej L&M linki niebieskie a tak poza tym to przeróżna, jak to Q kiedyś nazwała cioteksy.

Tych rzeczy jest znacznie więcej niż jedna. Jedną właśnie zmieniam, kolor szaf, Poza tym na tę chwilę najbardziej bym chciała, żeby mój kot się wreszcie znalazł. A tak na co dzień to chciałabym mniej spać.

Scena z Pulp Fiction, kiedy Uma Thurman mówi do Travolty, że kiedy można sobie po prostu pomilczeć oznacza, że spotkało się wyjątkową osobę. Swoją drogą uwielbiam ten film

Opcjonalnie zamiast kawy może być mrożona kawa, albo herbata Poza tym mi chyba więcej nie trzeba. Jak już musiałabym coś jeść to chciałabym zostać zaskoczona.

W tej chwili mam ochotę na brązową, mglistą jesień. Taką w Lovecraftowych klimatach. Każdą za coś lubię i nie wyobrażam sobie, żeby którejś zabrakło. W zimie jest więcej pretekstów do lenienia się z książką pod kocem ("Zmarzłam, zaraz się tym zajmę"), a gorąca czekolada lepiej smakuje . Na wiosnę jest ślicznie zielono i ogólnie lubię wtedy patrzeć, jak natura na nowo ożywa. Latem jest dużo burz, a burze uwielbiam, poza tym zawsze na początku jestem zachwycona ilością słońca i ciepełkiem.

Wschody słońca z delfinami, Pamelą Anderson i Hasselhofem XD Chociaż taki był jeden jedyny niepowtarzalny
Odpowiedz
Tak, Uma wtedy wypadła bardzo błyskotliwie, ale cóż, czego to cocka z ludźmi nie robi dobrego... Nawet przypuszczałem, że może paść podobna odpowiedź



To dobrze, że półwytrawne.
Odpowiedz

Cytat

Wschody słońca z delfinami, Pamelą Anderson i Hasselhofem XD Chociaż taki był jeden jedyny niepowtarzalny

xD Z delfinami w górach?

Czemu Twój temat przycichł?
Odpowiedz
Co robisz, kiedy przydarza się miłość, której nie jesteś w stanie sprostać, tak wewnątrz samej siebie, jak i ze względu na czynniki zupełnie od Ciebie niezależne?
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Bo jeszcze się nie dorobiłam własnego grona spamerów-wielbicieli?

A delfiny w górach były niepowtarzalne. I dinozaury

[Dodano po 4 minutach]

Q - nigdy mi się jeszcze coś takiego nie zdarzyło i nie wiem kompletnie co bym zrobiła.
Odpowiedz
Zapomniałem o dinozaurach. Jak mogłem? xD

Pytanie Q bardzo dobre.
Odpowiedz
Ano, dobre. Przez nie cały dzień się nad tym zastanawiam.
Odpowiedz
Powiedz, że nigdy nie rzuciłabyś palenia fajki wodnej za cenę miłości...powiedz to, proszę, powiedz (czy raczej napisz)


Odpowiedz
Nie powiem, bo nie chcesz iść ze mną na spacer ;<
Odpowiedz
Lav, bo do mnie trzeba mówić "Tu, o tej godzinie, masz być, bo wpie***l"

Inaczej z takim zmułem nie można no Może w piątek, czwartek po szkole?


Odpowiedz
W piątek, bo jutro będę kogoś innego sziszę okupować ;p
Odpowiedz
A wierzysz w to, że człowiek potrafi się tak bardzo bardzo zmienić?

Ciekawi mnie czy jesteś tą z tych osób co wierzy, że wszystko jest możliwe czy z tych, którzy w to wątpią


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Potrafi, ale musi równie bardzo chcieć. zdecydowanie jestem z tych, którzy twierdzą, że dla chcącego nic trudnego. Chociaż osobiście zawsze znajduję 27635187364873 powodów, dla których nie warto się wysilać, bom leń straszny

Dokładnie
Odpowiedz
Czy jest taka osoba którą chętnie wysłała byś do Abudabii, jak Garfield Odiego?
Odpowiedz
Oj jest. Aż za dużo. Czasami się przez to czuję jak stara, marudna babina, którą się straszy, że wiedźma albo co. Des wie najlepiej.
Odpowiedz
No to wymień kilka. xD
Odpowiedz
Hmm... Widocznie jestem prorokiem, bo wyraźnie w głowie widzę jedną z osób umieszczonych na liście
Odpowiedz
Nie będę wymieniać, bo mimo własnych uprzedzeń staram się patrzeć na te osoby obiektywnie. I w ogóle wszyscy jesteście w błędzie
Odpowiedz

Cytat

I w ogóle wszyscy jesteście w błędzie tongue.gif


"I tylko Bóg jeden
raczy wiedzieć co jest prawdą,
za co oni
lata temu
popadali"



______

Cechy charakteru, które Ciebie samą w sobie irytują - starasz się je ćwiczyć, czy czekasz, aż z nabytymi doświadczeniami i mijającym czasem rozpłyną się bądź przekształcą?

Uczysz się wyłącznie na własnych błędach, czy może równie mocno docierają do Ciebie i kształtują Cię te, które popełniają inni?
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Ati - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...