Wilkołak - zapisy

Ok. A więc na razie zgłosiły się trzy osoby:

- Obserwator
- Krix
- Eni
- Kiyuku
- Wiktul
- Tig
- lelenia
Jeśli znajdzie się jeszcze z 6 - 7 osób Wilkołak wystartuje.
Odpowiedz
6-7 osób to troszku mało. Musi być minimum 2 wilczychsynów, więc i zwykłych graczy by się przydało z 6-7, albo i więcej, bo inaczej gra się skończy zbyt szybko

Panie Władco, zagraj z nami nawet jeśli "ciemnymi nocami z przerwami i nieregularnie"!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Znaczy się, potrzeba 6 - 7 osób po za tymi którzy się zgłosili. Czyli razem musi być co najmniej 10 osób.
Odpowiedz
Miałem zamiar się zgłosić i tak Jeśli nie dam rady pograć, to pewnie nie dam rady też poprowadzić, więc sprawdzę. A jeśli bym zniknął, to mnie zjedzą i tyle
Odpowiedz
Ja też! I Ielenia pewnie też, będę do niej pisał wieczorkiem, to zapytam.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Psiamać, prawie zapomniałem o tym temacie. Gdyby ktoś, gdzieś, kiedyś - chciał jednak prowadzić, ja oczywiście też się piszę.
Odpowiedz
No to jak z tym wilkołakiem? Zdążymy zagrać rundkę przed moją maturą ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
No więc cóż... nie opłaca się prowadzić tego Wilkołaka dla tak małej ilości graczy. Poczekam na lepsze dla wilczka czasy (jak będzie więcej chętnych) albo niech poprowadzi go Wiktul czy jakiś inny weteran
Odpowiedz
Dożyję tego weekendu, to obczaję jak to stoi Przyjmuję tymczasem zapisy od dzisiaj, tu i teraz. Nie obiecuję na 100%, ale przynajmniej na 50+ spróbuję pocisnąć coś od piątku. Jutro może dorzucę newsa na główną, ale tymczasem od tego posta poniżej niech się zgłaszają chętni do piątku włącznie.

[Dodano po 2 dniach]

Hohoho, dzikie tłumy...

--------------------------
Eni
kami
Buka
Obserwator
Odpowiedz
Jaaaaa!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Proszę mnie też zapisać
Nie jestem pewny ale mnie na 50 % może nie być podczas weekendu.Tak czy siak się zapisuję

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Że pozwolę sobie odkopać temat.. Wiktulu, jak tam moce przerobowe?

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Heh, no sam widzisz. Kiedy miałem jeszcze pozór czegoś, co można by nazwać życiem i wolnym czasem, to chętnych zgłosiło się tylu, ilu widać powyżej. Przy moim obecnym trybie egzystowania i pracowania, niekiedy po 12+ godzin na dobę, nie wiem czy dałoby radę jakkolwiek to poprowadzić. Ale jeśli zasypiecie mnie teraz zgłoszeniami i znajdzie się np. 10 osób chętnych, to pokombinujemy
Odpowiedz
Właśnie wnioskuję o napisanie globalki na Fae. I, rzecz jasna, zgłaszam się też.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
W 50 % zgłaszam swój udział w tej zabawie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Zależy kiedy byśmy ruszyli. Do 20 mam skoki z netem i nie wiem czy będę w stanie codziennie zaglądać, po tym czasie jestem do dyspozycji i bardzo chętnie zagram (błagam choć raz nie zabijajcie mnie po dwóch dniach).
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...