Wilkołak - zapisy

Ja tyż bym chciał spróbować





Odpowiedz
W sumie, mnie też możesz dopisać.
Odpowiedz
Czy jest nadzieja aby piąta runda "Wilkołaka" ruszyła z przytupem?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Tak, jest nadzieja Niebawem będę kończył sesję World of Darkness, więc będę miał czas spokojnie przysiąść do kolejnego Wilkołaka. Przewiduję go jeszcze w tym miesiącu.
Odpowiedz
Ooo to super Marzę o tym aby spróbować swoich sił w tej zabawie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
O, to zrób ją tak dobrze, abym mógł dojść do tego przedsięwzięcia, co również przewiduję
Odpowiedz
Dopisuję się do listy, skoro wraz z rokiem akademickim wraca mi jasność myślenia i wieczory przed monitorem Przypomnę też Ieleni o tym, pewnie będzie miała ochotę.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Ja też mogę zagrać, może potem będę gotowa poprowadzić : D

Mam tylko sugestię, zaznaczajmy wyraźnie, czy runda ma być w klimacie i a'la sesja, czy raczej off i na przepychanki : p
Odpowiedz
Najwyższy czas! Proponuję tak, jak było na początku: bez żadnych udziwnień.
Odpowiedz
Oi! Odzywać się! Zgłaszać! Reklamować na Fae! Zaganiać innych! Grać!

Wiktulu, poprowadzisz? Jeśli nie, może kto inny? Może powtórzymy jakiś scenariusz, jeśli nie ma pomysłów? Zaraz będzie sesja, pracujące mózgi będą plotły świetne intrygi. Evrina pisała że nadal chce grać, Ielenia na pewno też, zresztą kto nie miałby ochoty na Wilkołaka?

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Ja się piszę (na gracza) i proponuję odmienny klimat.
Spójrzmy trochę w przyszłość i gracze lądują jako zgromadzeni koloniści do wylotu na Marsa. Coś idzie nie tak i na międzynarodowej stacji gdzie był szykowany prom dochodzi do tragedii. W kilku wypadkach ginie załoga i promy zostają uszkodzone. Miną dni nim ziemia przyśle pomoc, szczególnie, że komunikacja została zerwana. Kto za to odpowiada?
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Ja naprawdę NAPRAWDĘ bym chciał i NAPRAWDĘ NA PRAW DĘ nie mogę Myślę już o tym od dłuższego czasu i nie ma opcji, na własne sesje ledwie ludziom odpisuje i to maks 1/dzień o 5 rano. Jeśli ktokolwiek chciałby to poprowadzić, ale się boi co i jak, to niechaj bierze, a ja doradzę w razie potrzeby.
Odpowiedz
Tak, są.
Ale może po sesji, co?
Odpowiedz
Ale sesja się kończy za miesiąc dopiero!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
I tak maluśką obsuweczkę zaliczył psiak Miesiąc nie zaboli bardziej.
Odpowiedz
Jakbyś chciał jakiejś pomocy w tym, her kapitan, to się zgłoś Wątpię, bym miał czas samemu to poprowadzić, ale w ferie może, może...
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...