[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Hmm.. W sumie twórcy ciekawie wykoncypowali sobie z tym Discordem, czysta esencja Q ze "Star Treka" - wszechmocny, pyszny i traktujący świat jako swój prywatny plac zabaw. Nawet wysupłali grosza na zaangażowanie Johna de Lancie, co spowodowało, że nie mogłem się nie uśmiechnąć - ta postać szybko zyskała moją sympatię. Generalnie dlatego podoba mi się ta animacja, że można w niej znaleźć rozliczne aluzje i tego typu "mrugnięcia okiem" do popkultury.
Odpowiedz
Not playing fair? Hellooooo, im the evil one.
Zgadzam się w pełni z Tokarem, Discord to świetna postać mimo iż zła. Za to zakończenie przypominało ostatnią scenę ze Star Wars: A New Hope - chyba większość oglądających to stwierdziła. Minusem dwóch pierwszych odcinków s2 jest brak Luny - w powinna być obecna choćby w tej ostatniej scenie, jest w końcu siostrą Celestii czyli pasuje do oficjeli


http://www.youtube.co...?v=LoywUCfK69k <- every day i'm discordin'!
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
I'll just leave this here...

Odpowiedz
Teraz lubię ten serial o 30% bardziej.
Odpowiedz
A ja dziś trafiłem na http://www.mlponline.net/

Z tego co widzę nadal w trakcie rozwoju, ale jak już wypuszczą betę.... tak, wtedy definitywnie prawdziwe życie może iść się pierdzielić.
A jak wreszcie skończą Fighting Is Magic...
Odpowiedz
Nadal nie kumam o co biega z fascynacją szpetnymi bohomazami koni w najgorszych kolorach świata, niemniej i tutaj przychodzi z pomocą jeden jedyny, niepodzielny, odwieczny władca wszech rzeczy - Wielki Cthulhu!!!

Odpowiedz
Nie wiesz? To przeczytaj ten artykuł.

A ten Cthulhu kucyk pochodzi z czasów, gdy MLP:FiM jeszcze nie było nawet w planach.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Co nie powinno nikogo dziwić, ponieważ Wielki Pradawny wyprzedza swym jestestwem wszelkie idee i koncepcje.
Odpowiedz
Dla zainteresowanych: disney zaczal sprzedawac koszulki rozowe z my little pony.
Odpowiedz
Bardzo fajnie zrobiony remix, spokojny i wpadający w ucho.



W roli głównej ulubienica Khela - Loli Fluttershy [Flutterloli albo Lolishy, wedle uznania]

[Dodano po 6 dniach]

Odcinek trzeci drugiego sezonu już jest, biegiem na YT everypony!

SPOILER
Twilight mental breakdown, woo hoo
Odpowiedz
To może ja się dopiszę....
EPICKO!!!
To tyle. Jak dla mnie po prostu super serial później coś dopiszę, bo jak na razie jestem oczarowany.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia wtorek, 1 listopada 2011, 22:16 napisał

To może ja się dopiszę....
EPICKO!!!
To tyle. Jak dla mnie po prostu super serial później coś dopiszę, bo jak na razie jestem oczarowany.

Kolejny pochłonięty przez stado
Odpowiedz
Bronifikacja świata przebiega zgodnie z planem Witaj w Stadzie Mortton
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia piątek, 7 października 2011, 16:37 napisał

Nadal nie kumam o co biega z fascynacją szpetnymi bohomazami koni w najgorszych kolorach świata, niemniej i tutaj przychodzi z pomocą jeden jedyny, niepodzielny, odwieczny władca wszech rzeczy - Wielki Cthulhu!!!





Cthulhu will swallow your soul!

A ja wolę stare kucyki, tamte to dopiero miały klasę. I nie były przepakami.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Która generacja? G1, G2, G3 czy G3.5 ?
Odpowiedz
Enether to blank flank!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
MOGĘ BYĆ KIMKOLWIEK ZECHCĘ! Poza tym to niezły wabik na młode klaczki...
Odpowiedz
Po prostu nie masz żadnego prawdziwego talentu.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Nie miałem żadnego fajnego znaczka z zerami i jedynkami żeby do kreatora wrzucić tak na serio

BTW: moje stare życiowe motto własnie się zbronifikowało ->
Odpowiedz
Jestem po drugim odcinku i jedno słowo ciśnie mi się na usta:
AWESOME!
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...