[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

Ale nalezy zauwazyc ze w USA MLP:FiM zmieniono przedzial wiekowy z 7 do 12. Po prostu zobaczono ze targetem sa bronies po '20' a nie male dzieci wiec i odcinki ciut inne. Co nie zmienia faktu ze sam serial jest bombowy. YOU ARE GOING TO WATCH THIS!!!!!!!
Odpowiedz
Witam w Stadzie

Odpowiedz
Najsmieszniejsze jest to ze wprowadzil mnie w to moj przyjaciel, tez brony. Kiedy zaczalem ogladac? W wakacje, chyba lipec.
Odpowiedz
A ktoś już oglądał najnowszy odcinek? Bo ja się własnie przymierzam. Tylko skoczę po jedzonko...

[Dodano po 39 minutach]

No i obejrzany. Definitywnie za dużo rodzinki Apple. Na dobrą sprawę WYŁĄCZNIE rodzinka Apple.
No jak Celestię kocham no nie lubię i już :<
Odpowiedz
Hasbro sobie przypomniało o prawach autorskich i wystosowało maila do Obsession Octopussa... See for yourselves.

Grr.
Odpowiedz
Cóż... Moi znajomi będą zawiedzeni.

A ja sobie niedawno obejrzałem nowy odcinek. Pinkie Pie jako opiekunka do dzieci. Dla równowagi po ultra słabym odcinku zeszłotygodniowym ten dał czadu.
Odpowiedz
Prawda jest taka, że facet powinien dogadać się z nimi w tej kwestii - wstawić reklamę czy odnośnik do ich sklepu etc. Bo lansu im trzepał zawodowego i Hasbro byłoby głupie, gdyby tego nie wykorzystało. Inna sprawa, że przeholował trochę ze wstawieniem wersji z rodzimym dubbingiem, bo tutaj można mieć uzasadnione wątpliwości - normalne, że chronią swoje interesy i tej stacji co puszcza ich bajkę. Mały dzieciak z wersją kinową sobie nie poradzi, a po co rodzic ma mu puszczać kucyki w telewizji, skoro może odpalić za darmo w Internecie?
Odpowiedz
Obejrzałem dziś przez przypadek jeden odcinek.


Niedobrzeniedobrzeniedobrze


LUDZIE POMOCY JA MAM JUTRO WAŻNY EGZAMIN TO COŚ SIEDZI W MOJEJ GŁOWIE I CHCE ŻEBYM OGLĄDAŁ WIĘCEJ
Odpowiedz
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Próbowałem się przełamać, ale szybko zrezygnowałem, oprawa graficzna po prostu gwałci moje oczy.

Po sesji zrobię drugie podejście. Może będzie nieco lepiej, gdy jeszcze poziom alkoholu będzie względnie wysoki w moim organiźmie.

Odpowiedz
Obiecujesz?
Odpowiedz
Wolę coś przeanalizować dogłębnie, zanim to ewentualnie znienawidzę. Jedno jest pewne: "Still better love story than Twilight"

Odpowiedz
MASZ COŚ DO TWILIGHT?! TO NAJLEPSZY KUC!!!!

Toooo oooobieeecuuujesz? Obietnica Pinkie Pie?
Odpowiedz
Nie no, loffciam Tłajlajt itepe.

Pinkie pie? Nie mów tak bo czuję się taki... nie na czasie :<

Odpowiedz
Withord, przez przypadek jeden odcinek? Tylko? Nie więcej??
Odpowiedz
Pierwszy był przez przypadek.

Kolejne osiem obejrzałem już specjalnie.
Odpowiedz
Oooo... SHED.MOV wyszedł, przegapiłem. Zabieram się do oglądania.
Odpowiedz
Hey, hey, hey! Stay out of my shed!

Odpowiedz
Gdzie jeszcze można oglądać MLP z napisami polskimi oprócz kanału Obssesion Octopus'a?
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...