Wszystkiego najlepszego...

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia piątek, 10 grudnia 2010, 22:59 napisał

Nikt mi nie życzył tego, bym wrócił do dawnej aktywności? Ale tutaj potrzebna będzie moja motywacja, nic więcej.

Na to wszyscy po cichu liczą.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
3 dziś solenizantów. Jednego nie znam, o drugim słyszałem i rad bym poznać, trzeciego znam i rad bym widzieć częściej. Najlepszego panowie
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kju, wszystkiego najlepszego!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Kiyuku i VL (który pewnie wylaszczone fotki z imprezy robi i dlatego nie ma go na GE)! :~)
Odpowiedz
Sto lat i wszystkiego najlepszego dla solenizantów

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Kiya.
Odpowiedz
Kjuk, żyj w zdrowiu i pokoju oraz rośnij jak na drożdżach. Tak, żebyś mógł kiedyś cały Dwór nosić na ramionach!
Odpowiedz
No proszę, moja ulubiona ofiara w newsach czwartkowych wczoraj miała swoje własne święto.

Najlepszego Kijku, dziś ci oszczędzę wrednych komentarzy.
Odpowiedz
Ajajaj, spóźnione życzenia dla Kiya i VL

Btw - nie wiem, czy pamiętacie, ale w zeszłym roku VL pojawił się, żeby podziękować za życzenia, wrzucił kilkanaście FfoCii;* i zniknął


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
Przyłączę się - wszystkiego dobrego!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
13 lat to straszny wiek, potworny. Morttonie, żyj w zdrowiu i szczęściu, pamiętaj o edukacji i rozwoju fizycznym, nie daj się wciągnąć w uzależnienia i stań się takim lepem na laski jak Strażnik.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Mortton! Obyś został z nami dłuuuuugie lata!
Odpowiedz
Sto lat, Mortton. Żebyś z każdym kolejnym rokiem nabierał nowych doświadczeń, nie tylko w grach.
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za życzenia i za pamięć (ta naprawde spojrzeć na ramke i napisać życzenia )
I oby moderacja miała ze mną mniej nieprzyjemności.
Pozatym siedze w tej gospodzie prawie 8 miesięcy.
Odpowiedz
Spóźnione życzenia Morttonie Żebyś był tak dobry, byś w następnej sesji, jeśli zagram postacią, jaką skończyłem, pokonał ją
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia wtorek, 4 stycznia 2011, 23:09 napisał

Spóźnione życzenia Morttonie Żebyś był tak dobry, byś w następnej sesji, jeśli zagram postacią, jaką skończyłem, pokonał ją

Dzięki co do sesji zginąłem dlatego że wierzyłem w twoją dobroć.



Pilnuj ortografii proszę
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...