Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego. Mniej roboty, więcej optymizmu
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie najlepszego, tylko wszystkiego najładniejszego. To co najlepsze dla innych, dla nas może się okazać niekoniecznie dobre. A ładne przynajmniej cieszy oko
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

by tego drugiego dostało Ci jak najdłużej wraz ze wszystkimi przyjemnościami


No ja nie wiem czy Tokar chciałby dostać jak najdłużej kutasa


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Szczęścia i pomyślności, Tokarro.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tokarze, obyś rozwijał swoje talenty, żył w zdrowiu i dostatku oraz doznawał szczęścia.
Odpowiedz
By od Twoich njusów dalej promieniował ten blask zajebistości. Pisz całą duszą, a nie tylko ciałem, jak by to powiedziała Foremniak. Wszystkiego najlepszego, Tokarro.
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za życzenia :*
Odpowiedz
O mój Boże, Ammon ma już 17 lat? A taka dziecinka z ciebie była!

Świńskiego!
Odpowiedz
Ammonie! Żebyś rozwijał się tak jak do tej pory i zażywał życia, choćby i kosztem GE. Powodzenia
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
17 lat, nominalny koniec szczeniactwa. Wszystkiego najlepszego! Mierz wysoko.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego. Spokojnego wkraczania w dorosłe życie
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Spokojnie, jeszcze rok do 18nastki, sporo się zmieni przez ten czas Najlepszego!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nieśmiertelności, Ammonku!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Najlepszego Spóźnione życzenia dla Tokara, tak to jest, jak się patrzy tam gdzie nie trzeba
Odpowiedz
Nikt mi nie życzył tego, bym wrócił do dawnej aktywności? Ale tutaj potrzebna będzie moja motywacja, nic więcej. Wielkie dzięki za życzenia, miśki. :* Ciężko przyzwyczaić się do tej 17, ale to kwestia dni... tygodni.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...