Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego dla Ati :~)
Odpowiedz
Jak wyżej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jaaa, multikonto ;> Jaka stara jesteś ;P

Najlepszego!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ta. Nawet kot mi zaśpiewał przed chwilą sto lat. Ale i tak was chwilowo (może nawet trochę bardziej) nie lubię Lepiej mi zdanych egzaminów życzcie!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Żadnych egzaminów i spełnienia przynajmniej niektórych marzeń! Życzenia skromne, ale podobno tylko takie mają jakąś szansę na spełnienie. ;p
Odpowiedz
Żadnych? To ja życzę zdanych i wszystkiego najlepszego!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Żeś mi od serca pożyczył Tamer, bo jeden z najtrudniejszych właśnie wczoraj zaliczyłam. Oby reszty też dotyczyło. Dzięki jeszcze raz!
Odpowiedz
Spóźnione wszystkiego najlepszego. Zdrowia itp.
Odpowiedz
A no widzisz, siła perswazji nieumarłych i umiejętność wpływania na umysł śmiertelników robią swoje.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Najlepszego A. W prezencie nowe zdjęcie na DA dałem, powinno przypaść ci do gustu
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To są krowy lego? OO ale czad!

Eirin! Twoja ostatnia -nastka, jakież to smutne . Nadszedł kres twojego bosego biegania po łączce z łaciatymi friendsami. Koniec tego zdziecinnienia. Czas na dojrzałość i patrzenie ku przyszłości.

Ale kogo ja chcę oszukać. Ja? Przykładem dojrzałości nie mogę się określić, więc i tak mnie nie posłuchasz . A więc dobrego hasania po leśnym mateczniku ze świnkami i pogłowiem rogatym!
Odpowiedz
Najlepszego
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, Eirin! Zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich krowowato-świnkowatych marzeń.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie wymyślę żadnych świnkowatych życzeń, bo w tym nigdy nie byłem dobry. Wszystkiego najlepszego i świnkowatego!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...