Centrum Oceny Avatarów

Za mało macek.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia niedziela, 22 sierpnia 2010, 15:08 napisał

Za mało macek.

Zaczekaj eimyr zaraz coś znajde.

[Dodano po 6 minutach]

Niestety nic nie znalazłem. Ale i tak jest mhroczy i zabójczy.
PS: Dziękuję o wielka kami.
Odpowiedz
Tak tak, modły co poniedziałek, litanie w nieparzyste dni tygodnia o 13, ofiary w pełnie księżyca. W odpowiedzi na wyznawanie obiecuję stałą porcję sarkazmu i szczyptę ironii po kolacji.
Odpowiedz
Ciekawe czy będzie wam tak do śmiechu gdy poczujecie jego mroczne i zimne ostrze na swych plecach. A tak pozatym bardzo podoba mi się avatar Strażnika. Poprostu on jest taki...fajny.
Odpowiedz
Sorry. Ostrze Zeratula nie jest zimne, bo jest plazmowe. Czy jest mroczne? W SC tak, w artach i SC2 nie do końca. Ale avek fajny.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia czwartek, 26 sierpnia 2010, 11:01 napisał

Sorry. Ostrze Zeratula nie jest zimne, bo jest plazmowe. Czy jest mroczne? W SC tak, w artach i SC2 nie do końca. Ale avek fajny.

Eimyr dziękuje za uznanie.
Odpowiedz
Zeratul jako Avatar wygląda świetnie w szczególności, że jest z WoL

ale chciałbym napomknąć że ostrze to on ma psioniczne a nie plazmowe(wiem czepiam się ;P)
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
No to mnie zagiąłeś. Zwracam honor. Nie mam racji, choć nie jest plazmowe.

Ale nie jest też psioniczne. Zealoci mają "Psi blades", a dark templarzy "warp blades". Oczywiście, mówię o jedynce, bo dwójki nawet nie widziałem.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mortton, wyglądać to wygląda toto fajnie, ale krasnoluda z żadnej strony nie przypomina.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia czwartek, 26 sierpnia 2010, 22:41 napisał

Mortton, wyglądać to wygląda toto fajnie, ale krasnoluda z żadnej strony nie przypomina.

Twój avatar też jest fajny, ale ani z lewej ani z prawej nie przypomina nekromantę.
Odpowiedz
Mortton:Tamc. skoro lubisz nekromancje dlaczego jesteś demonologiem a nie nekromantą?
Tamc.:Jestem Nekromantą, a Demonologię studiuję dodatkowo, by poszerzać swe umiejętności. Jest się tym, kim Cię nazywają, a nie tym, za kogo się podajemy.

Dla potwierdzenia zobacz sobie komentarze na profilu Tamc.-ia: Klik
I tu cię mam drogi Tamc.-iu. (pewnie teraz wykasuje te dwa komentarze ).

[Dodano po 24 minutach]

Pozatym znalazłem coś specjalnie dla ciebie Tamc. : O nekromancie.
Odpowiedz
Oj rzeczywiście, mea kulpa, tak to jest jak się nad czymś nie pomyśli ;P

A może avatar Tamc.a nie przedstawia nekromanty albo demonologa tylko jego chowańca?? Ot taki pupilek devilek
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz

Cytat

A może avatar Tamc.a nie przedstawia nekromanty albo demonologa tylko jego chowańca?? Ot taki pupilek devilek

Poległam
Odpowiedz
Może ktoś wpadnie na pomysł by ocenić mój avatar?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
NWN. Popularny avek. Nic specjalnego. BTW Morttona krasnoluda tez już widzialem u kogoś jako avatar.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia piątek, 3 września 2010, 20:35 napisał

NWN. Popularny avek. Nic specjalnego. BTW Morttona krasnoluda tez już widzialem u kogoś jako avatar.

Trudno. Nie każdy może być oryginalny. Ja się z tym avatarem czuje dobrze. Pozatym Kress ma fajnego avatara.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...