Centrum Oceny Avatarów

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia środa, 10 sierpnia 2011, 18:37 napisał

Zgadzam się z Ati, ale jednak wolałem twój poprzedni avatar Lionel .Ati twój avek też mi się podoba


Aaaa Elizabeth też ma to coś. Jakie życie jest trudne, gdy każe wybierać.

Obserwatorze powiem ci, że Nocne Elfy to była moja ulubiona rasa w W3, nic nie pobije ich tekstów: 'One shot,one kill.' albo 'Warriors of the night, assemble!'.
Odpowiedz
Co racja to racja.Wiesz co te twoje panie są blade jak wampirzyce.A co do nocnych elfów to też są moją ulubioną rasą w W3.Taak "One shot,one kill" jest boskie ha ha.Powiem Ci że wziąłem z Ciebie przykład."Skoro użytkownik Lionel ma w swoim avku piękną damę to dlaczego ja sobie nie wstawię takiej lady" to akurat sobie pomyślałem kiedy czytałem twoje posty .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Swój własny avatar oceniam na 10/10
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ja także oceniam twój awatar eimyr na 10/10. Bardzo mi się on podoba

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja swój oceniam na OVER 9000!!!
Odpowiedz
Nigdy nie lubiłam Vegety. Zawsze wydawał się "zły". Czemu nikt nie ma na avie Szatana Serduszko?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Bardzo podoba mi się awatar Eni - 8,5/10. A awatar Obserwatora kojarzy mi się z szamanem z Metina 2 No i znowu elfka - 4/10
Odpowiedz

Cytat

Czemu nikt nie ma na avie Szatana Serduszko?


AAAAARRRRGGGGHH!!!!! Bo nie ma czegoś takiego jak SZATAN SERDUSZKO!!!!!! To jest deformacja niedorozwiniętych polskich tłumaczy. Nasz wspaniały Nameczanin, będący moją drugą ulubioną postacią po Vegecie (tylko oni dwaj używali mózgów, mieli dobre teksty i byli zawsze bardziej lub mniej negatywni, a przynajmniej niejednoznaczni), nazywa się tylko i wyłącznie Piccolo Daimao. Chodzi tu o oksymoron - Piccolo (mały) Daimao (dai - istota, ma - zło, o - wielki, czyli wielka zła istota). Równie wielkim idiotyzmem jest SONGO (Son - Goku, czyli albo Son, albo Goku. To tak jakby z Adama Kowalskiego robić AdamaKowa i twierdzić, że to jego imię).
Odpowiedz
A czemu wszyscy (no tzn Captain i krzyslewy) krytykują mój nowy awatar.Co jest z nim nie tak?
SPOILER
Rozumiem że elfka ubrana w seksowny biustonosz i majteczki to zasługuje na ocenę 10/10 albo 20/10 tak?

Żeby nie spamować czy offtopować to napiszę które awatary mi się podobają:
-SirCaptain nawet, nawet ale o wiele lepszy jest ten twój awatar na twoim forum. Ocena 7/10
-krzyslewy twó obecny avek jest o niebo lepszy od poprzedniego i z czystym sumieniem daję 9/10
-Wiktul- ten Vegeta podoba mi się i dostajesz od mnie 10/10. Poza tym Mugen to była moja ulubiona gierka
-Eni- twój poprzedni avek przypominał mi pewną postać z X-manów a mianowicie Rogue(Ruda bądź Szelma- tak tą postać jeszcze nazywali)ale ten jest niczego sobie i otrzymujesz 10/10
-Evrina-nawet, nawet ta twoja dama z pająkiem jest całkiem apetyczna. Ocena 8/10
-Eirin- co się stało z Jackiem Sparrowem?! Niezbyt podoba mi się ten obecny... ocena 5/10
-enether- mimo że kucki pony mnie nie jarają to muszę przyznać, że masz całkiem zabawnego avka. Ocena 7/10
-Lionel- hmmm ten avatar jest bardzo fajny (jak każdy twój zresztą)Ocena 10/10
-Courun Y.- zawsze jest miło zobaczyć na twoim profilu jakiegoś drowa.Podrzucisz linka abym i ja mógł znaleźć coś dla siebie? Ocena 10/10
-bosiaxd- masz dobrego avatara i przypomina on twoją Shepard i Kaidana z ME. Ocena 10/10
-Vitanee- tak. Ten obecny rządzi.Nic dodać nic ująć. 10/10
-Nazin- doczekamy się jakiejś zmiany avka? Ale wiedz że i ten jest dobry.Ocena 9/10
-Sazanka- wiedz, że masz zawsze świetne i przepiękne awatary.Obecny jest moim faworytem Ocena 10+/10
-Tokar- twój avek kojarzy mi się z postacią z filmy "Gra o Tron" Nie mam mu nic do zarzucenia.Ocena 9/10
-krew_na_ścianie- wolałem twój poprzedni awatar ale i ten może być.Ocena 8/10
-Bielu95-hmm Joker z Batman o wiele bardziej do mnie przemawia niż portret krasnoluda z BG1.Ocena 9+/10
-Medivh-ten totoro zawsze mnie rozśmiesza i bardzo mi się podoba 10/10
-Matt C.- nie można przecież zapomnieć o naszym władcy Hmmm motyw Halloween, ale cóż rzec. 9/10
-Lily- ten awatar wspaniały. Zawsze masz dobry pomysł na swój wizerunek 8/10

Na razie skończyłem swoje słodzenie co do waszych awatarów moi drodzy.przepraszam za powtórzenia.Mam nadzieję, że nikt z was nie ma cukrzycy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia sobota, 4 lutego 2012, 15:15 napisał

Rozumiem że elfka ubrana w seksowny biustonosz i majteczki to zasługuje na ocenę 10/10 albo 20/10 tak?



Nie. Na taką ocenę zasługuje tylko naga elfka
Odpowiedz
@up Popieram.
Nie wiem co ludzie mają do avatar'a Obserwatora. Mi się tam podoba.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia sobota, 4 lutego 2012, 17:08 napisał

Nie wiem co ludzie mają do avatar'a Obserwatora. Mi się tam podoba.


Ja też właśnie nie wiem?!
Odpowiedz

Cytat

Dziękuję Obserwatorze za komplement

Ah nie ma za co Vitanee.

Cytat

Nie wiem co ludzie mają do avatar'a Obserwatora. Mi się tam podoba.

Dzięki Mortton Podniosłeś mnie na duchu.

Cytat

Brawa dla Obserwatora! Nie ma to jak w jednym poście podlizać się aż 19-stu userom!

I co aż taki wielki z tego problem czy sprawdzasz moją anielską cierpliwość?Jeżeli tak to jest ona u kresu wytrzymałości.period

Cytat

Muszę w końcu znaleźć sobie jakieś nowy avatar. I wreszcie sygnaturkę!

Z narzekania jeszcze nic dobrego nie wyszło.Moje propozycje:

http://www.miastogier...ycerz_copy.jpg

http://z1.przeklej.pl...cze2kopia.jpg- nawet całkiem fajne gdyby nie ten napis.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eni dnia sobota, 4 lutego 2012, 08:28 napisał

Nigdy nie lubiłam Vegety. Zawsze wydawał się "zły". Czemu nikt nie ma na avie Szatana Serduszko?

Vegeta był zły, był dobry, był kochającym ojcem rodziny i opętanym obsesją szaleńcem. Czuję z nim pewną więź. No i jako jeden z nielicznych używał głowy do czegoś więcej niż rozbijanie nią gór Poza tym jego teksty i głos [w amerykańskiej wersji dźwiekowej] miażdzą.

A co do "Szatana Serduszko"... Jeszcze raz ktoś użyje tej nazwy a dostanie final flash'a prosto w twarz.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...