Zdjecia forumowiczow

Słyszeć kami i Ati zdychające ze śmiechu na TSie przy temacie tych zdjęć... bezcenne... podejrzewam, że są na skraju zapaści czy coś w tym stylu.
Odpowiedz
Szajt, nie otwieraj ostatniego linka! Mówię serio! Nie chcemy mieć potem problemów.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Za późno, idioto. Już nic mi nie pomoże. No chyba, że... pożycz sznur. Potem go sobie weźmiesz z powrotem.

Cytat

Poza tym tyś jeszcze nieletni


Odezwała się weteranka II WŚ ;p
Odpowiedz
Skrzymek, bezcenne to było tam być na żywo przy robieniu tych fot. A i śmiech Ati na żywo, bliskiej zapaści, jest nie do opisania. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Szczególnie jak Lucek windę spacyfikował... ;p
Odpowiedz
Ta... aż żal za dupe ściska, że mnie nie było.

Pojawię się następnym razem. A co do śmiechu Ati to znam to osobiście, w końcu w wawie mieszkam ;p

Kolejna epic salwa śmiechu na

Cytat

Strażuś... ależ ty jesteś pies na baby...
Odpowiedz
Żeby kami nie było za śmiesznie:

All your carrots are belong to me! (Kto zatruł moją marchewkę?!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Cóż. Wygląda to tak, jakby chciała siarczyście splunąć, ale wstydzi się przy ludziach.
Odpowiedz
Raczej "Tfu Tfu, jakaś mrówka"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A może po prostu chciała się przeżegnać przed jedzeniem, a prawą dłoń miała zajętą?
Odpowiedz
Ta, jedzenia i paciorka nie odmawiam xD

[Dodano po 35 sekundach]

I picia!!

[Dodano po minucie]

I paru innych jeszcze rzeczy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia pon, 07 wrz 2009 - 01:27 napisał

Szczególnie jak Lucek windę spacyfikował... ;p

To pomówienia. Winda była zardzewiała.
Odpowiedz
Matt, taki spam a ty nie grzmisz? No no no

Swoją drogą, przy +18 i ściągaczu wzroku to spodziewałem się grawitacji Lav Mumumumumu....
Odpowiedz
@kami - boskie te dymki, wywołałaś mi ogromnego rogala na twarzy Co z tego, że mam Diablo w poważaniu - dobra robota
Odpowiedz
Maruda: a tu zonk

Strażusiu, cieszę się niezmiernie I polecam się na przyszłość
Odpowiedz
kami, mi już nic nie może zaszkodzić;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Woda święcona, wyprawa do kościoła i przedsiębiorcza babcia. Nie bądź taki mądry, niecnoto! ;p

@kami, to są te słynne marchewki?
Odpowiedz
Pięciu wspaniałych. Ten po środku, rozczochrany i z zalążkiem szerokich barów (na to zwróciła mi uwagę Lav ) to Szajt. Sam się zdziwiłem, że tak wtedy wyglądałem

A to jest zarówno Szajt na roboczo, jak i zdjęcie na roboczo (wykonane telefonem). Z tego co pamiętam, to mina jest dla Szas ;p
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...