Zdjecia forumowiczow

I gdzie tu potwierdzenie?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czy ja wiem? Widzę praktycznie same włosy, więc skąd wiesz, czy druga strona twarzy nie jest stopiona, innego koloru, owłosiona, czy z gigantycznym okiem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czw, 20 sie 2009 - 12:12 napisał

Czy ja wiem? Widzę praktycznie same włosy, więc skąd wiesz, czy druga strona twarzy nie jest stopiona, innego koloru, owłosiona, czy z gigantycznym okiem?


Odpowiedz
Taramelion... chyba zdeczka przegiąłeś...

Ati... tak strzelałem, z profilu prezentują się nie najgorzej, ale fakt... nie chwal książki po okładce :>
Odpowiedz
Tar, ja wiedziałam, że kiedyś się nam objawisz twarzowo
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kuchikisan dnia czw, 20 sie 2009 - 12:45 napisał

Taramelion... chyba zdeczka przegiąłeś...


A to czemu? Pokazywałaś ryjka wyidealizowanego, to teraz troszku makabry wprowadziłem w nędzne życie twe.
Odpowiedz
W takim wypadku- to koniec ze zdjęciami. Myślcie sobie państwo, co chcecie

[font=\"Impact\"]Yes sir!![/font]


GM ma zawsze rację
Odpowiedz
Desi, dorosła kobieto, wszystkiego najlepszego Aaah. Moja ziomalka *żółw*

Cou: No, masz rację xD
Odpowiedz
Szas, dlaczego jesteś taka smutna? Czyżbyś dostawała właśnie w tyłek w Neurohexa?
Odpowiedz
E tam, ona myśli. Chomiczek nie biegnie na kółeczku za szybko, bo na kacu jest xD Pozdro Mężu :*
Odpowiedz
Wyglądasz jakbyś chciał go zjeść.

A ja mam fajne/kompromitujące zdjęcia Straża ;>
Odpowiedz
Nie, wygląda, jakby właśnie go porywał

Oczywiście zdjęcia kompromitującego nie pokażesz, a powiedziałaś to tylko dlatego, żeby wzbudzić ciekawość, tia? ;]
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...