Zdjecia forumowiczow

kami, Ty leniu ;p zamiast pracować dajesz zły przykład ;*

Mina dla mnie? ;o aż się boję.
Odpowiedz
No to Cię uspokajam. Poza tym Ty to już widziałaś i Ty to wiesz, więc nie udawaj ciemnej
Odpowiedz
Ale to nie było w czasie pracy. Podczas lotu szafki zapchane są walizami pasażerodników. To było podczas obrotu, kiedy paxi czekali na boarding. Mieliśmy slota, za wcześnie przylecieliśmy i trzeba było coś z wolnym czasem zrobić xD
Odpowiedz
Owszem, zdjęcie widziałam. Ale o tym, że robione dla mnie - pierwsze słysze ;p
Odpowiedz
Nie chcę mi się przeglądać archiwum, ale prawdopodobnie było to zdjęcie z okazji Twojego złego humoru. Albo mi się pomyliło. Czy to naprawdę takie istotne?
Odpowiedz
Kami, ale masz śmieszny niebieski uniform. Jak smerf prawie.
Odpowiedz
Brakuje tylko białej czapeczki.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie było czapeczek. A w mundurze wyglądało się jak po**b xD Masakra xD
Odpowiedz
?

Za Kubricka uznałabym to za artyzm ;x
Odpowiedz
Fajny znak zapytania ;p taki przemawiający do mojego przeciążonego nauką umysłu dziś ;>
Odpowiedz
Ha! A czego się uczysz?

Bo ja powinnam w tym momencie historii, ale jak jest mus, to zawsze znajdzie się miliard innych zajęć
Odpowiedz
Ha! Angielskiego na zmianę z pisaniem wypracowania na polski ;p i w sumie wypadałoby turystyki i geografii, no ale... ;]


Ah, coby spamu nie było: zezulec i krowa;p
Odpowiedz
SHas, czyżbyś wpadła na jakiś genialny pomysł? ;>
Odpowiedz
Lampa nad moją głową sugeruje jakiś pomysł i... jest on iście szatański! "lej wodę w wypracowaniu, może łykną. napisz książkę, która będzie bestsellerem i nie będziesz musiała pracować, a przede wszystkim zostań ninja i znajdź wszystkie swoje nieślubne dzieci i kochanki!" ;p

Oka, musk mi się ugotował już przez Was do końca ;p
Odpowiedz
.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...