Zdjecia forumowiczow

Słodka. Koszulka oczywiście.

A oczy naprawdę duuże. ;o
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
*Nim odeszła, zabrała jeszcze koszulkę i batona.* ;x
Odpowiedz
Sądzę, że osoby obecne na zdjęciu mnie tu nie znajdą, więc mogę spokojnie to tu umieścić. ;p

http://i30.tinypic.com/2dquhzb.jpg
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Minęły lata mojej młodości i piękności, teraz już tylko mogę z zazdrością patrzeć na Mara i Kressa.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Sądzę, że osoby obecne na zdjęciu mnie tu nie znajdą, więc mogę spokojnie to tu umieścić. ;p

http://i30.tinypic.com/2dquhzb.jpg


Ładna jesteś ;x

edit down:
a masz męską? ;o
Odpowiedz
Mrr, moja kobieca natura od razu poczuła się lepiej. ;a
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Minęły lata mojej młodości i piękności, teraz już tylko mogę z zazdrością patrzeć na Mara i Kressa. wink.gif


Nie wiem, co mnie bardziej rozbawiło - Mar czy Kress xD
Odpowiedz
To nie jest śmieszne, smutne bardziej. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Śmieszne jest to, że już dla pocieszenia mówią Mattowi, że jest kobietą xD

No ale fakt, smutne jest gdy z zazdrością się patrzy na kudłatego wielkiego chama i na małego anemicznego chama
Odpowiedz
Ciebie chamie nie przebiją ;p

deaf, ukradnę Ci oczy. Serio.

Matt, coś nowego byś dał, a nie. ;p
Odpowiedz
Shasfana, oddam z chęcią, bo jedno jest większe od drugiego i wyglądam jak ćpun ;<



Bodaj helołinowe nie wiem za kogo się przebrałam, co miała oznaczać ta mina, a już na pewno ten napis.
Odpowiedz

Cytat

No ale fakt, smutne jest gdy z zazdrością się patrzy na kudłatego wielkiego chama i na małego anemicznego chama tongue.gif


Cioraj się o drzewo, nie jestem mały Jestem tyczkowaty. To Matt jest mały.
Odpowiedz
Kress miał kapelusz i nocnik w jednym. Gdzie się podziała ta pokomunistyczna wizja praktyczności.
Tylko po co te dziurki...
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Q: Dziurki? Po prostu nie dostrzegłaś jeszcze jednej funkcji tego plastikowego przedmiotu. To także sito

A tak na poważnie to ja nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek zakładał to na głowę. W ogóle tego kapelusza nie pamiętam.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...