Zdjecia forumowiczow

Też się nad tym ostatnio zastanawiałam Nie strasz, nie strasz. Zacna z Ciebie dziewucha, pewnie ze śląska, a jak nie, to pewnie przodków tam masz.
Odpowiedz
Shas, dużo się nie pomyliłaś, na Śląsku przodków miałam. I z dolnego jestem, ale to nie temat o tym.

Jeszcze dodam, bo zapomniałam.. Carr udaje fajną i ładną
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Ja myślałem, że meble w Chinach też się robi z ludzi Ale to chyba nie pilot uniwersalny, bo nie skierowany w stronę płci pięknej
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W Chinach z ludzi robi się tylko Wielkie Mury Chińskie - słynne ze swej wiecznie trwałem zaprawy
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Słodzik Mordko Ty moi, pilota się już dorobiłeś!
Odpowiedz
Burżuje! Albo z hiszpańskiego (jak się dziś zaczałem uczyć):
Burhujas.
Odpowiedz
Ten stolik wygląda tak, jak kuchenny stół na Kilińskiego ;-) puste butelki po piwie i jakiś puste opakowanie żywności dla picu ;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Tej pojemnik to akurat popielniczka była, nie dajcie się zwieść
Odpowiedz
U nas popielniczki wyglądają podobnie;) Aktualna której używam do złudzenia przypomina dwulitrową butelkę po Pepsi
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
No tak, w sumie wypadałoby się zaprezentować. Nie lubię zbytnio własnych zdjęć, no ale niech stracę!! Niech pięknem moim zachwycają się też inni [attachment=922:kasencja.jpg]
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
A właśnie. Zapomniałam, że ten temat istnieje. Swoją drogą planuję renesans mojej aktywności na forum i fae, bo trochę jakby znowu się przywiązałam do hmm gry.

Tymczasem Pyrkon, którego nie zapomnę do końca życia. I to nie tylko dlatego, że był to mój pierwszy Pyrkon.

Vanita wreszcie nie zasłania całego obiektywu sobą - za mną widać Pyrkon, a raczej tych, którzy akurat wyszli na peta

Ja i dwóch gniewnych ludzi. Valandil zabije mnie za to, że na tym zdjęciu zamknął oczy, a Cou za to, że się uśmiecha. To chyba psuje jego reputację...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Na drugim taka maaała jesteś twoje marzenie
Odpowiedz
Mły hy hy. Valandil zdecydowanie przypomina mojego wujka (z tym, że nie łysieje), a Courun wygląda pociesznie ;D

Ps. Dorzucam kolejny dowód zbrodni.
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...