Zdjecia forumowiczow

Wyglądasz jak takie typy z gwiezdnych wojen czy mi się wydaje?
Odpowiedz
Były jeszcze lepsze, to jest pikuś. ;p

Yarpen to afgański terroryzman.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ach teraz dopiero dostrzegłem pewną rzecz. Czy to bojler ss mana za Tobą Jarku?

Ellesis fajny masz komp... znaczy ten boom box.
Odpowiedz
Ha i wgrane 15 giga dobrej nuty + profesjonalny odtwarzacz CD/DVD...wymagający kabla i kontaktu.


Odpowiedz
Dobra teraz coś ode mnie jako, że chyba się nie wypowiadałem tutaj ani nie pozowałem.

Shit
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Ci ten kapelusz pasuje na łeb jak na końską dupe
[img][/img]

Odpowiedz
Wracaj do Pokeballa, mistrzu Jak już ktoś słusznie zauważył... Wyglądasz jakby ktoś uciął Ci pół głowy (od góry) i założył kapelusz tak, żeby maskował ubytki. A gitara jest ok.
Odpowiedz
Ale się znęcacie... spoko wygląda.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wyglądasz trochę jak Josh Homme, ale z kapeluszem Ci niestety nie do twarzy. Gitara jak gitara. drewno, pudło, gryf, struny, klucze, tylko kolor nie jest jakiś extra. A co grałeś pozując do zdjęcia?
[img][/img]

Odpowiedz
Zapewne znany utwór, wszystkich tych którzy pozują do zdjęcia "Przyciskam palce byle jak". Nie tracący na ważności.
Odpowiedz
Wyglądasz tak... normalnie. A gdzie przetłuszczone włosy, przekrwione oczy, tygodniowy zarost i zawalony pustymi puszkami po piwie, opakowaniami po chipsach i petami pokój? Szok.
Odpowiedz
Aly wygląda... NORMALNIE?! Psia jucha... Co się dzieje z tą kobietą? I ten uśmiech? Brrr...


A co grałem... Wnioskując po akordzie to zapewne jeden z utworów ze STALKER'a.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Aly wygląda nie tylko normalnie, ale i ładnie. W przeciwieństwie do Ciebie Vituś
Odpowiedz
Dobra ludzie. Nie rozpędzać mi się tutaj.
Kto jest nie/normalny możecie uzgodnić na gg.

Od siebie dorzucę, że punkt drugi regulaminu jasno stanowi, że na forum piszemy w języku POLSKIM - dopisek Straża
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...