Zdjecia forumowiczow

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia nie, 08 lut 2009 - 00:31 napisał


Jak dla mnie, są w porządku. ;p Artystyczny nieład, ha.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Naprawdę się starałem, żeby ładną szopę sobie ułożyć


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Od kiedy wiem, że FOCH oznacza Fachowe Obciąganie Ch... Eee... No właśnie. To się już nie focham Ale teraz wiem, że na pewno czas do fryzjera Albo czas kupić sobie grzebień xD


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A widziałaś taką małą Olcię z aparatem? ; D Hehe : p

Też miałam tam być, ale mnie wyrzucili z pracy, zanim mnie przyjęli x D
Odpowiedz
Jesteś wyższa od tego Matka Wielkiego? xD
Odpowiedz
Na szczęście nie jestem wyższa xP On ma z 190, a ja mam 177 czy 178. Miałam 8-centymetrowe obcasy, więc nie byłam od niego wyższa. Na zdjęciu siedzimy, więc tym bardziej trudno jest mi być wyższą od niego xP
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Marud, Ty i tak zawsze jesteś niewinny, coby nie było

Van, wysokie jest piękne. Tak mi się marzy 1,65m chociaż, ale jak się piło i kurzyło za młodu, to się teraz w obcasach śmiga
Odpowiedz
Jakbyś teraz taka stara była. Ja tam jestem dumna ze swojego 156 w obcasach

Coby perfidnie nie spamować: znajdź dwa błędy na koszulce Krzysia. (Przy okazji dowiedziałam, że jeden już nie jest wcale takim błędem. I tak, ta głowa w rogu jest moja.)
Odpowiedz
Po pierwsze:
tę koszulkę, a nie tą koszulkę (to jest błąd dopuszczalny w mowie, ale nie w piśmie)
Po drugie:
brak tam przecinka przed gdy?

Dziewczyny, zamieńmy się na tydzień wzrostem i wspólnie podejmiemy decyzję, co jest lepsze. I zaręczam - nikt nie stanie po stronie wysokości xP
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Wbrew pozorom lubię mój wzrost, ale na coś muszę narzekać Van, ale dla Ciebie mogę się zamienić nawet na miesiąc xD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...