Zdjecia forumowiczow

Podoba mi się zwłaszcza to na którym jesteście przeciwni łamaniu praw człowieka w Tybecie.
; )
Odpowiedz
Straż! Tam są dupy! Lepsze niż te kociaczki (GOTH-ciaczki...) z Polconu. Takie żywe, prawdziwe, na imprezie! A pośród nich TY! Jamiiij.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Ty Haniu nie wspominaj mi o gotyckich polconowych dupskach Jaki kierunek, takie dziewczyny. Na biotechu są te najbardziej pozytywnei zwariowane. Niestety, na tej fotce nie ma mojej lubej, może kiedyś się nią "pochwalę"
Odpowiedz
Jak się tak wszyscy legitymacyjnymi chwalą, to ja też:

Z rok temu robione.

Tylko mi nie mówić, że staro wyglądam, bo łby poucinam. Jakość kiepska, bo to zdjęcie zdjęcia. Bardziej aktualne może też niedługo wrzucę.
Odpowiedz
Zdjęcie jest bardzo krzysiowe. Nie powiem więcej, bo jestem skryta xP Ładnie ci na niebieskim tle. Tyko aureolkę przesłoniły twoje różki x]
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Piersi Val, piersi Trochę ogłady i szacunku do tych fascynujących krągłości. Spójrz się jakie mam ramię i się zastanów czy warto mówić "cycki"
Ho ho ho, to żem groźnie zabrzmiał. Mrau.
Odpowiedz
Hmm... To chyba znak, że powinnam wrzucić kilka zdjęć, na których jestem z na pół roznegliżowanymi facetami, którym wrzucam błoto za gumkę opiętych slipów? x] Ładna Panna O.
O tobie nic nie mówię, bo jak niedawno wspomniałam: jestem skryta.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Marud, ramię masz takie, jak ja nadgarstek, więc nie podskakuj. ;p I to ja dobijam do tysiaka w bokserze (automat taki). A te "cycki" były specjalnie.

Vanitko, czekamy.
Odpowiedz
Marudny, wyglądasz jak jakiś grotołaz, któremu na twarz nalepiono rozmodlonego Żydka

Nie no, minkę masz wielce dziewczęcą i sympatyczną. Pod względem pierwszym jeszcze mi nie dorównujesz. Pod drugim mnie pobiłeś :]

Cytat

Ho ho ho, to żem groźnie zabrzmiał. Mrau.


Takiś ogier? To pokaż klatę. Zobaczymy, czy masz lepszą od Kergenkara
Odpowiedz
Nikt nie ma lepszej klaty od boskiego Inka/Maja/Azteka/Apacza/Irokeza (niepotrzebne skreślić) i nie wiem, dlaczego nie wygrał wyborów na Mistera Gameexe.

Krzysiu, bo widzisz, jak już będę wrzucać perwersyjne zdjęcia, to takie, na których widać głównie tych panów, którym nawrzucam... błota. Więc nic ciekawego się nie zapowiada - nie ma co pogwizdywać ze zniecierpliwieniem, chyba że lubisz zabłoconych panów.
Znaczy może i coś tam się zapowiada, ale to po majowym weekendzie i wciąż pozostaję w stanie niezdecydowania odnośnie ujawniania tak zabójczych zdjęć, jak te, które zrobię.

Ach, szykujcie się na zdjęcia z mej studniówki...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Szajt, przez Kergankera to ja zarzuciłem pokazywanie zdjęć od karku w dół xD
Odpowiedz
Teraz jeszcze schowaj się w kącie i zapłacz nad swą niedolą Trollu
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...