Sygnatury

Stereotypiści nie czuję się nic, a nic emowata, odrzucona przed świat i nierozumiana

Opisy tworzę pod grafikę zamieszczoną w sygnaturce, a nie pod własne podejście, czy też problemy miski
Odpowiedz
No dobra, teraz to już naprawdę Cię nie rozumiem. *Przekręca łepek próbując się połapać w pasowaniu opisu do obrazka.*
Odpowiedz
Och, emo, emo! Nikt nie rozumie nikogo (jak ja kocham zaprzeczenie zaprzeczenia!) ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Czas się chwalić również, co nie Sąsiadka ?
Odpowiedz
Jakąż masz cudownąż sygnaturkęż panno Shasfanno
Odpowiedz
Powiem jedno... O kur...(dopowiedzcie sobie sami )
Ja też chcę swój fanclub Yarpen, chcesz wstąpić?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Yeee... to jest Matt? On celowo jest zupelnie niepodobny? Nie przypominam sobie zeby wygladal jak gej w dziurawym futrze.
Coz za zart, hu hu. Wspanialy.


Des, ja wstapie
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Dobra, to zróbmy sobie mój i twój fanclub


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Czasem i tak bywa


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Zieeew. Czas wrócić na ziemię i głupi żart skończyć.
Odpowiedz
Nie chcę mieć fanklubu, to pretensjonalne;P Poza tym - miałbym problem z ustaleniem składki członkowskiej;P
Ps. gdy ktoś mówi "pora kończyć żart", wiadomo że żartu żadnego nie było;) Żart się kończy sam z siebie;)
Wpadka;P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Nowa sygnatura Yarpa się podoba.
Yarp to Buka podlewa Ziemię? xD
Odpowiedz
Środkiem owadobójczym;P
[img][/img]

Odpowiedz
Za to Maruas swoją nową sygnaturą stara się chyba urazić moje uczucia religijne xD.
Nie udaje mu się jednak .
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...