Sygnatury

Oja. ;p Favor pedofiluje na huśtawce!
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba sygnatura Tarameliona. Technofetyszyzm, to jest to co małe tygryski lubią najbardziej.
"Do robots dream?" - ostatnio Ati powiedziała takie fajne zdanie - "ciekawe co by na to powiedział pan Freud".
Odpowiedz
Dobra, chciałem zasugerować szerszej publiczności, ze jesteś mądrzejsza niż wyglądasz. Może to nie byłaś ty... mniejsza o to.
Siedź cicho kiedy cię chwalą.
Odpowiedz
Lucek, bo będziesz jadł za karę ;p

A jak się podoba moja sygnatura?
Odpowiedz
Jak tak bardzo chcesz mnie chwalić trzeba było powiedzieć "Tak, ale byłaś pijana." ;p
Odpowiedz
Shas, jest stara jak świat Ale dobra jak czekolada
Odpowiedz
Kończymy ten ot ;o
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Shaska. Twoja nowa sygna to Ty i ja. Ty ta krzycząca, ja ta z paluchem na ustach Fajna sygna, Mężu
Odpowiedz
Uh, sygna Ammona jest okropna! Nie dojść, że sugeruje datę wydania pewnej gry (konsumpcjonizm!), do tego pewnie właściciel nie będzie spał, bo będzie grał (tak się rodzi bezsenność), ale najgorsze jest to, iż ta gra zawierać będzie w sobie romanse z kosmitkami. Choć fakt faktem, iż poprzednią sygnę Ammon miał, w mojej ocenie, mało zaskakującą. Czyżby w końcu "tru myśl"?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

będzie w sobie romanse z kosmitkami.




Wiedziałem, że tylko seks (z kosmitkami) mu w głowie. Wiedziałem, ale nikt mi nie wierzył!!!!11111jedenjedenjeden

Na stos za deprawacje młodocianych, epatowanie seksem i ogólne zwyrodnienie.
Odpowiedz
A dziękuję Szaszłyku ;p .
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Odkurze temat.
Ja pod postem mam dwa AT-ST ze star warsów na tle jakiejś zielonej planety.
Odpowiedz
To widzimy, tylko nie bardzo rozumiem, jaki był cel umieszczenia tego obrazka poza standardowym "podoba mi się"
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
IMO sygnatury powinny zajmować jak najmniej miejsca. Na obrazki, które nam świecą w oczy jest strona "O mnie". Ale to tylko moje zdanie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia wtorek, 6 lipca 2010, 11:26 napisał

To widzimy, tylko nie bardzo rozumiem, jaki był cel umieszczenia tego obrazka poza standardowym "podoba mi się"

Celem obrazka było oddanie cześci serii star warsowej:D i po prostu lubie AT-ST.
Odpowiedz
Wakacje, więc postanowiłem się lenić razem z Totoro


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...