Nick

O rzeczywiście nie zauważyłem dlaszej części wypowiedzi
Odpowiedz

Cytat

A Buka chyba nie pamięta, kto to był.

Matt, Gart albo Yarp
Odpowiedz
Garta jeszcze nie było cieciu, robiłeś Bukę jak Yarp szedł spać bo miał wstać i ruchać po Garta na PKP
A mi się wydaje, że to był albo Matt albo Lilka. A może Dżem? Chu... wie


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
No patrz, faktycznie a może Ty?
Odpowiedz
Na pewno nie ja, bo jak już wspomniano - ruchałem po Garta ;p

(- "Jareeek, wstawaaaaj, już piąąątaaa."
- "Skąd wiesz?"
- "Popatrzyłem na zegareeeek")

To gnom wymyślił Bukę ;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Tak, prawda, tom ja była! Q we własnej osobie. To, że jestem niska, nie powinno oznaczać tego, że się mnie pomija *smarczy w rękaw Gottzornowi*.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Zadziwiające, że jeszcze nie wykorzystałem tego tematu, by tanim kosztem nabić sobie posta...

Dlaczego Rangramil? Bo tak. I to najlepsza odpowiedź, na jaką mnie stać, bo zapomniałem. Wiem jedynie, że sam to wymyśliłem (w przeciwieństwie do podszywaczy, zawsze stawiałem na indywidualność).
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Nikt nie podejrzewał, że mogło być inaczej, niźli "bo tak".
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
No więc raz jeszcze. Czemu Buka?
Bo Q mnie tak nazwała.
Odpowiedz
A mój nick zrodził się w moim chorym umyśle. Wreszcie się przełamałem i poświęciłem trochę czasu na myślenie, czego efektem była "Jedyna Prawda". A że w naszym rodzimym języku brzmi to trochę dziwnie, zapisałem owe słowa po angielsku.
Odpowiedz
W sumie faktycznie najprościej by było napisać, że tak po prostu wyszło, no ale...Zawsze główkowałam, by stworzyć sobie nick dość mocno oryginalny i zapadający w pamięć. I oczywiście by był antysłodki. Przez jakiś czas podobały mi się wynalazki typu: anioł śmierci czy żywy nietoperz. Ale jak udało się zestawić słowa w całość tworzące krew na ścianie - to wiedziałam, że nie chce już innego nicka. Bardzo mi się podoba, choć czasami ludzie źle odgadują przez to moją płeć
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Mój wziął się od bajki "Horton słyszy ktosia" a żeby było oryginalnie zmieniłem na morton a 24 żeby fajnie brzmiało
Odpowiedz
A mój nick pochodzi od broni z gry Gothic 1 dzięki której gdy ją nosimy orkowie nas nie zaatakują


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
Mój pochodzi od dwóch filmowych postaci, noszących to samo nazwisko; jeden del Toro jest reżyserem (Labirynt Fauna), a drugi aktorem (Sin City).
Odpowiedz
Mój pochodzi z książki ,,Artemis Fowl". (Qwan) Jest to arcymag demonów tyle, że w tej książce demony mają inne oblicze. Dodam, że książka ta jest o genialnym chłopcu, który ma najwyższe IQ w Europie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia poniedziałek, 31 października 2011, 20:01 napisał

Mój pochodzi z książki ,,Artemis Fowl". (Qwan) Jest to arcymag demonów tyle, że w tej książce demony mają inne oblicze. Dodam, że książka ta jest o genialnym chłopcu, który ma najwyższe IQ w Europie.

Czytałem.
Bardzo dobra książka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 31 października 2011, 20:08 napisał

Tylko w Europie? Hhmmmm... takie mało 'epickie' .

Bo na pewno gdzieś znajdzie się jakiś chińczyk który ma wyższe

Żartuje
Chyba...
Odpowiedz
Mój nick wziął się z połączenia imienia i nazwiska. Chciałem stworzyć nowe słowo, dlatego to nie jest "krzyś lewy" czy coś innego, tylko "krzyslewy" - z "s" i czytane razem.
Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy długo nie zastanawiałem się nad nickiem.Nie chciałem wysilać się na oryginalność ani tajemniczość czy cokolwiek można jeszcze napisać."Obserwator" dla mnie bardzo dobrze brzmi.Niepotrzebne mi są nicki w stylu "Marcin04" czy pseudo od nazwiska ,którego i tak nie używam. Planowałem wziąć nick "strażnik" albo "watchman" ale się szybko rozmyśliłem.
Obserwatora zaczerpnąłem od nazwy potwora w BG2 lub z grupy nocnych elfów z gry "Warcraft III :The Frozen Throne: tylko że tam były "obserwatorki".Cóż raczej już nie trzeba nic dalej wyjaśniać.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...