Zdjecia forumowiczow

Blah....tak blisko 200 posta....nie! Ja nie chce! Ter nie.....! *Tarza się po ziemi rycząc* Nie! Nie dawaj mi bana! A moją fotke masz TU

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia wto, 13 maj 2008 - 15:16 napisał

wiesz tar... to nie było miłe, nawet jeśli to prawda:P



Wiesz Jugg... to ja się z Tobą żegnam bo mnie banują...
Odpowiedz
*Poszedł po ścierkę i jakiś płyn co zmyje plamy.*

Nie no, spoko helmet. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ha, ty to nazywasz hełmem? HA! Nie widziałeś mnie po powrocie od fryzjera.
Odpowiedz
Zupełnie inaczej sobie ciebie wyobrażałem Ale przypominasz mi kogoś z wyglądu.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Czepili się biednego Enciaszka... (Przerażam sama siebie.!)

Podrzucę wam coś, bo mam wysoką samoocenę, więc jak ktoś będzie musiał myć klawiaturę to co najwyżej się uśmiechnę x]

Hanka na Rhodos w długi weekend majowy nim zdążyła się opalić

Hanka stwierdziła, że pójdzie na balety, odnalazła więc w sobie pokłady nigdy nie spełnionego talentu aUtystycznego
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Kochanie, brzmi to co najmniej dwuznacznie
Odpowiedz
To z myciem klawiatury, tak...? Dopiero teraz coś kojarzę... Ja nie mam takich skojarzeń xP A Ty w ogóle nie powinieneś pode mną pisać, bo jesteś ślepo subiektywny!
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
47 strona to w sam raz żeby się pokazać xD
Tak i Tak


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
No Des, cudnie

Sodzik Ty też i cała reszta też

Ha, a będę wstrętna i pokaże Wam COŚ

A teraz zgaduj zgadula
Odpowiedz
Nie dwie różne , bąblu, tylko Des w okularach i Des bez okularów.

Shas..Cóż za towarzystwo. Ja nie wiem z kim Ty się szlajasz


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Z typami spod ciemnej gwiazdy, co to na niedźwiedzie polują z książkami od fizyki
Odpowiedz
Zła odpowiedź.*nacisnęła guziczek i Sodalis wpadł w ciemną czeluść pod podłogą shas.*
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...