Centrum Oceny Avatarów

Nie, bardziej płaski jestem. Ale jogurt zawiera chaos. On był na początku, on będzie na końcu....
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zacytuję Atis z któregoś tematu:

Cytat

szczerze...? Idę zwymiotować... BRB.


:u
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Przesadzacie mi się podoba avek miv
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Za to Twój jest naprawdę kiepski. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
kwestia gustu. mi się podoba
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
A wg mnie (odnośnie jogurtu i chaosu) chaos jest wtedy, kiedy jogurt zjesz po wpitoleniu świeżego jabłka i dopchaniu go jeszcze jakimś kawałkiem ryby
A co do avka Mivedy (ekhm...) - w końcu ktoś na forum musi wywalać biust, żeby nie wywalać mógł ktoś ;-)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Ja na to co Miv zrobiła za młoda jestem. 'Sides, wolę inną tematykę.
Odpowiedz
Powiem tak, dobre piersi nie są złe. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A jak wam sie podoba mój obecny avatar? Specjalnie na dzisiejszy mecz ;d

Print Screen <3

Odpowiedz
Szczerze? Do kitu.

BTW: w przedstawionej na tym avku sytuacji to my jesteśmy bardziej narażeni, niż oni.
Odpowiedz
Twarz na Twoim avie wydaje mi się bardzo znajoma.
Nie przedstawia ona czasem jednego z bohaterów gry Kane & Lynch: Dead Men?

Co do samego ava: szarość, szarość, ciągle ta szarość. Ustaw sobie w końcu na profilu coś bardziej żywego w kolorach.
Odpowiedz
Czy tylko ja widzę, że mi avatar zamiast się zmienić paskudnie się rozciągnął? o_O

Tar: O. Dziękuję
Odpowiedz
Nie dalej jak wczoraj byłem na serwisie bodajże concept art i oglądałem galerię autora avatarka panny Ati. Prace generalnie szalenie ciekawe, niezaprzeczalnie mają swój urok.
A avatarze bardzo ładnie prezentuje się ta lekko mdła kolorystyka z czerwonym kontrastem.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...