Centrum Oceny Avatarów

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia nie, 01 cze 2008 - 11:31 napisał

To twoje oczysko Tar?

[Dodano po 3 godzinach]

Oho. Lato idzie i się nam kobitki zaczynają rozbierać... Jeszcze troche, a trzeba będzie dodać klauzule, ze forum tylko od +18. Wtedy to już w ogóle nam oglądalność skoczy .



Teraz już moje..
A panna M. ma bardzo ładne... ten tego. No. Oczy, tak właśnie oczy!
Odpowiedz
To patrz na nie gdy ze mną rozmawiasz a nie gdzieś ci wzrok ucieka
Odpowiedz
Jak w dowcipie

"Dlaczego mężczyznom tak trudno utrzymać kontakt wzrokowy z kobietą?
Bo piersi nie mają oczu."

Ale avek cudny
Odpowiedz

Cytat

O patrzcie go jaki domyślny? Czyżby kobieca intuicja?

Nie. Po prostu znam Cię na wylot.

Cytat

"Dlaczego mężczyznom tak trudno utrzymać kontakt wzrokowy z kobietą?
Bo piersi nie mają oczu."

Ciekawe... będzie trza poopowiadać innym.
Odpowiedz
Skoro znasz mnie na wylot to zapraszam na PMki. Mam parę pytań, na które z chęcią bym sam sobie odpowiedzial, a mi jakoś nie wychodzi .

BTW. Paskudny ten av Miv. Serioserio.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia wto, 27 maj 2008 - 21:08 napisał

Awatar Darnoka jest po prostu super!


Dziękuję, choć ja tylko wykroiłem awatara z gotowej grafiki i dodałem ramkę. Gratulacje należą się autorowi.
Odpowiedz
A mi tam się podoba. I wcale nie ze względu na gołe cycki.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia nie, 01 cze 2008 - 15:01 napisał

BTW. Paskudny ten av Miv. Serioserio.



Wszystkim nie dogodzisz Zmieniłam na taki, może znajdę lepszy to zmienię - możecie mi w tym zawsze pomóc, prawda?
Odpowiedz
Ten pan w mojej sygnaturce potrzebuje.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Skoro znasz mnie na wylot to zapraszam na PMki. Mam parę pytań, na które z chęcią bym sam sobie odpowiedzial, a mi jakoś nie wychodzi .

Khym, khym... znam Cię na wylot w innym tego słowa znaczeniu. A na te swoje pytania nie możesz sobie odpowiedzieć, ponieważ zamknąłeś się przed samym sobą. Proste.
Co do Twoich pytań to możesz je zada... *poczuł dziwny dreszcz na plecach* To znaczy... nic, nic.

Matt, kim jest ten pan, którego masz na avie? Bo to raczej nie jesteś Ty.
Odpowiedz
To facet, któremu nie sprzedano mojego jogurtu w sklepie - był ostatni, ale ta miła blondynka z wielkimi...włosami kupiła go dosłownie sekundy wcześniej. Cóż, przykre
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tak jest! Miv wybrała taki avek, żeby pokazać wszystkim dobroczynne działanie jogurtu Couruna! Drogie panie, zapraszamy do zakupów! Efekt gwarantowany, co widać na załączonym obrazku!
Odpowiedz
Po prostu nieoznaczoność i brak odpowiedzi na pewne pytania są istotą mojego ja. Widocznie tak musi być.


Parę osób już to mówiło ale ja też powtórze. Cou na twoim avku jest jakaś zasuszona mumia .

[Dodano po 51 sekundach]

Jak taki ma być efekt picia jogutru Val to powinni zabronić jego spożywania .
Odpowiedz
Ammon, pewnie dużo Ci to nie powie, ale to Gauralak.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Google wszystko mi powie.
A zatem jest to... Gauralak, któremu nie sprzedano tego zadziwiającego jogurtu, tak?
Odpowiedz
Nie wiem, czy Ci tu google coś powiedzą. ;p

To Gauralak cierpiący katusze wywołane głupotą ludzką.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...