Centrum Oceny Avatarów

Nie lubię zbytnio Bleacha, więc się nie wypowiem ;p
No i wreszcie nadeszła ta chwila. Panie i panowie! Chłopcy i dziewczęta! Wampiry i wampirki! Elfki i elfy... Żeby nie przynudzać - oto mój nowy imidź xD
Odpowiedz
Ostatnimi czasy jest bardzo mało dziewic do kąsania. A co to za przyjemność wpijać się niemowlę? Niby dziewica, ale jeszcze taka niezbyt kobieca xD
Odpowiedz
Czemu ja tu wcześniej nie zaglądałem?

No dobra, mój może i mało oryginalny, ale zawsze lepszy niż jego brak:P Co o nim myślicie?
Odpowiedz
Przyzwyczaiłem się. Nie przeszkadza mi.

A co sądzicie o moim nowym Jasiu?
Odpowiedz
pamiętając twój poprzedni uważam, że do ciebie nie pasuje:P ale moze to tylko przez to że przyzwyczaiłem się do tamtego i wg mnie był fajny:P
Odpowiedz
Jaki był ten mój poprzedni av, bo nie pamiętam?
Odpowiedz
poprzedniego nie było ale rozpoznawałem cie podpisem:P taka babka z anime na czerwonym tle:P:P:P:P:P
Odpowiedz
No, jak Johnny jest na avatarze, to musi on mieć klasę Zawsze śmieszył mnie ten płaszcz i wyłaniająca się spod niego goła klata


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hoho, to poczciwy krasnolud postanowił zmienić ava? Muszę się zgodzić z Tarem w 100%.
Ale jako zdjęcie nadal ma ustawione dzieło Tarameliona.
Odpowiedz
A jak mój nowy? [Na focie świętej pamięci Frytek]
Odpowiedz
Kolejny, ale za to bardzo fajny. Odkąd go zobaczyłem to mi się spodobał
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Niech Ci ten av, chociaż trochę przypomina o nim. Z tego co widzę, fajny był z niego kociak.
Odpowiedz
To twoje oczysko Tar?

[Dodano po 3 godzinach]

Oho. Lato idzie i się nam kobitki zaczynają rozbierać... Jeszcze troche, a trzeba będzie dodać klauzule, ze forum tylko od +18. Wtedy to już w ogóle nam oglądalność skoczy .
Odpowiedz
Skąd ja wiedziałem, że Ekh jak pierwszy się wypowie na temat avatara Mivedy?
Odpowiedz
Zamiast się cieszyć narzekają - może dlatego, że czasem trzeba użyć także i TYCH argumentów by w ogóle zostać wysłuchaną i zauważoną na Dworze?
Odpowiedz
O patrzcie go jaki domyślny? Czyżby kobieca intuicja?

Perspektywa nauki w takim upale od razu sprawia, że się uważniej forum przegląda byle odciągnąć ten moment kiedy 'się wzionść będzie trza'....
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...