Centrum Oceny Avatarów

Może za młody jeszcze jesteś, żaby zrozumieć...? XD
Odpowiedz
Raczej w ogóle. ;p

Tara czasem trudno zrozumieć.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tar, wniosek z tego taki, żeś trudne dziecko. Nikt cię nie rozumie... zaraz, jesteś EMO! XD
Odpowiedz
Znaczy, rozumiesz, że nikt go nie rozumie, czyli ciebie też nikt nie rozumie... też jesteś EMO XD.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia śro, 18 cze 2008 - 17:06 napisał

Tar, wniosek z tego taki, żeś trudne dziecko. Nikt cię nie rozumie... zaraz, jesteś EMO! XD



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia śro, 18 cze 2008 - 20:03 napisał

Znaczy, rozumiesz, że nikt go nie rozumie, czyli ciebie też nikt nie rozumie... też jesteś EMO XD.


Atis, dobrze się czujesz?
Odpowiedz
Oczywiście. Jak zostaniesz moja Królową(czytaj: Opanujesz świat) to nie będę śmiał... więcej pytać.

PS. nie jestem Emo. I daleeeeko mi od nich. A za takie insynuacje możesz dostać w czambuko...
Odpowiedz
Twoją Królową? Ja władać wszechświatem będę sama. Będziesz mógłbyć conajwyżej moim podnóżkiem. No, albo doradzcą do Rzeczy Których Nie Rozumiem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia nie, 22 cze 2008 - 14:34 napisał

Twoją Królową? Ja władać wszechświatem będę sama. Będziesz mógłbyć conajwyżej moim podnóżkiem. No, albo doradzcą do Rzeczy Których Nie Rozumiem.


Z uwagi na Twój młody wiek będzie Ci wybaczony przeraźliwy brak zrozumienia...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...