Zdjecia forumowiczow

To już lepiej weź Dodę... XD

Na pocieszenie powiem, że nie widać tych blond włosów...
Odpowiedz
Nie, ja go zamorduje jak dorwę. Ale chyba się muszę w kolejce ustawić.

Nie jestem blondynką!
Odpowiedz
Nie słuchajcie jej. Ona jest po prostu zazdrosna, że mi lepiej pasuje blond niż jej i ona się musi farbować.
Odpowiedz
Do W-awy nie tak daleko w końcu, w czerwcu tam będę na kilka dni. Zabije i będę ładniejszą blondynką od Ciebie!
Odpowiedz
Ja to się tam nie znam kogo wolą w więzieniach . Im to chyba wszystko jedno czy blondynka czy brunetka więc nie będziesz się musiała farbować. To dobrze, slyszałem, że to strasznie niszczy włosy.
Odpowiedz
Ty też już nie będziesz musiał się tlenić, choć w sumie trupom jeszcze jakiś czas rosną włosy i paznokcie...
Odpowiedz
Możesz go pobić, ale dobić chcę sama.
Odpowiedz
Z tobą Majorek moge się spotkać kiedy indziej. Najpierw randka z Shas. Tyle się musiała w końcu dziewucha nakombinować, by znaleźć powód do odwiedzenia mnie... Echh, a wystarczyło zapytać. Za blondynkami nie przepadam ale mogę zrobić wyjątek.
Odpowiedz
Ekh... JAK MOŻESZ! Myślałam, że to ja jestem twoja jedyną miłością, a ty mnie zdradzasz z Shas!? Co z tymi wspólnie spędzonymi latami?! Jak możesz!
Shas, zabij go. Chcę jego mózg. Wsadzę sobie do gabloty, a jak będę zdenerwowana, to będę rzucać a niego kamieniami.
Odpowiedz
Angela, Eni, Shasfana... mysli dalej... A., Z. Hmmm

Mogę cię wpisać na 5 miejsce Atis na liście osób chcących mnie zabić/skrzywdzić. Jeśli cię to pocieszy to będziesz przed blondzią Shas.


Aha i niespamić mi w temacie o zdjęciach, Posty wylecą... poźniej.
Odpowiedz
Żeby cię ktoś nie dorwał Ekh
Ale i tak mieliby problemy ze znalezieniem
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
O proszę. Dowody na blondynkowatość Shas macie w jej sygnie. Farba jej się zmyla.
Odpowiedz
Ja cię rozgryzłam Ekh. Ty jesteś po prostu zazdrosny o blondykowatość Shas. WIEDZIAŁAM.
Odpowiedz
O Ty wstrętny, paskudny... zniewieściały samcu!

Odpowiedz
[wyciąga małą czerwoną książeczkę. chwilę ją wertuje] wstrętny - było [wertuje dalej] paskudny - byyyyło, nuda. [wertuje dłużej] Hmmm, zniewieściały samcu? O coś nowego. [dopisuje nowy epitet pod literą 'z']
Odpowiedz
*Wzburzyła się, bo nie dość, że jej zmienił bezczelnie sygnaturkę to jeszcze... coś jeszcze na pewno*
Ty....
Odpowiedz
Atis lepiej się nie odzyw... nie pisz więcej, bo jeszcze Ty staniesz się ofiarą.
*Po czym otwiera 5 paczkę uwielbianych Lays'ów i mówi* Ktoś chce Lays'a? XD

Już wiem za co kocham to forum.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...