Centrum Oceny Avatarów

po kolei :

1. Ekhtelion - bardzo fajny , mily dla oka avek , i oryginalny , tak trzymac
2. olaboss - tez calkiem fajny avek lecz Ekhtelion'a jest lepszy
3. olo - wez ogol tego pana na avku , niewypada nieogolonym byc w miejscach publicznych ehhhh punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia......moze lubie nieogolonych by olo
4. Deunan - mi sie bardzo podoba
5. Ricewind - oryginalny , bo wyciety ze screena w grze , a tak tylko robia na forumach mmorpg
6. Medivh - najbardzoej tajemniczy avek na forum
6. Jakób - Xan z BG , fajny bo dobrze dobrany
7. Atis - tutaj male zastrzezenia , jesli robilas sama ten avek (a czuje ze robilas) to za bardzo szybka zmiane kadru w gifmatorze ustawilas , przez co wyglada avek niemniej , niewiecej - nieciekawie , zmien szybkosc psheskoku - z lupa szukac co pisze ta czerwona czcionka , aha biala by pasowala lepiej (to tak BTW bylo) .
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
Twój komentarz na temat avka pozostawię bez.....komentarza. A co tam pisze chyba muszę wam powiedzieć sama. Tam pisze: Dante - Sparda. Czyli tak na chłopski rozum: Potomek Spardy.
Odpowiedz
jak chcesz , to i tak za szybko mroga przez co jest malo estetyczne ale gdyby niemrugalo tak szybko albo by bylo pozadne pshejscie (np zanikanie itp - jedno takie kosztuje 1 image w avku wiecej wiec miejsca duzo niezezre) byloby duzo lepiej , i by byl nawet fajny , Ja snie niebede czepial ze tam jest facet bo wiem ze Atis kocha Dantego mhm 8)
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz

Cytat

Medivh - najbardzoej tajemniczy avek na forum


Thx Nie mogę znaleźć lepszego, ale ten też mi się podoba Twój nowy avek tez jest fajny. Nawet chyba lepszy od poprzedniego Fajnie wygląda jak jest tak "przekrzywiony" 8)

Ja się tam nie znam na tych Photoshopach czy innych tam programach do malunku (nie licząc Painta ), ale jeżeli się da "spowolnić" avek Atis, to chyba rzeczywiście wyglądałby lepiej.

Cytat

bo wiem ze Atis kocha Dantego mhm  8)


Oj Red, ja bym się lepiej nie pokazywał Atis na oczy...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Red, ja bym się tam z tobą nie zgodziła. Ja bym tam powiedziała, że to Angela ma najbardziej tajemniczy avek na forum. I to w tym dobrym znaczeniu.

Medivh, masz rację! Ty ZAWSZE masz rację! Niech Red mi się na oczy nie pokazuje! I tu nasuwa się małe sprostowanie, a raczej skojarzenie, a mianowicie:
Kocham DMC -> Kocham Vergil'a ()

Mam ostrzeżenie. Fazowo.....Chcecie hardrock'a? To będziecie go mieli....Let's rock!
Odpowiedz
Redzik - komentuję twój komentarz dotyczący oceny avków. Jako chlubny przedstawiciel manga generation na forum winieneś skomentować mego avka na pierwszym miejscu! A tu ani widu, ani słychu... Ech..., pewna czarująca dama rozszyfrowała mą przewrotną zagadkę skierowaną do wielbicieli gałów na pół głowy, a ty się opuszczasz...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
A może ktoś ma ochotę na takie avki? Któraś z pań?

Autorka tych rysunków wychodzi za mąż Zaprasza wszystkich na ślub

I obejrzyjcie to Avka komuś? Tak z okazji ślubu
Billmade i Redyan
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Śliczne avki, ale moj honor nie pozwala sobie takiego wziac! :mrgreen:
1. Bo nie mialam tak czesto zmieniac
2. Bo nie ja je znalazlam...
a czemu ty ich sobie nie wstawisz? Tego drugiego szczegolnie...
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Misa nie gustuje w takich avkach. Może jeszcze w tamtym roku, ale nie teraz.
Odpowiedz

Cytat

Redzik - komentuję twój komentarz dotyczący oceny avków. Jako chlubny przedstawiciel manga generation na forum winieneś skomentować mego avka na pierwszym miejscu! A tu ani widu, ani słychu... Ech..., pewna czarująca dama rozszyfrowała mą przewrotną zagadkę skierowaną do wielbicieli gałów na pół głowy, a ty się opuszczasz...


hmmmm zagadke ? co tu komentować ? Żołdak z mieczem i tyle (żart xD ) , serio to fajny jest no ale ja niewidze tutaj duzo z tym avkiem wspolnoty z manga (zapewne sie myle) , a jesli jest to moze zaraz pomysle hmmmm moze ten pan z jakiegos Yaoi jest xD , dobra poddaje sie xD
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz

Cytat

ale ja niewidze tutaj duzo z tym avkiem wspolnoty z manga (zapewne sie myle)


Dokładnie. Mylisz się, hehe.... Alem się zgryźliwy zrobił... Odpowiedź jest na forum. I już się nie będę czepiał. Howgh!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Fakt ma Gomene .... swoja droga ta pani ma zawaliste pracki i mozna z nich skleic naprawde wyczesane avki ! , czyje ze zrobie sobie nowy ^____^ :roll: :wink:
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
Specjalnie dla Tishaii.

Homemade avatar, 640x480, 32bitowa paleta kolorów, 212kb, +runiczna czcionka. Made by ChaosPro, Photoshop, Bryce and my own imagination. All rights reserved. AVATAR

Swoją drogą to zachęcam wszystkich do wrzucenia większych wersji avków na jakiś serwer(nie na forum!), chciałbym sie coponiektórym przyjrzeć z bliska. W tym celu proponuje skorzystać z imageshacka ( www.imageshack.us ).
Odpowiedz
moj avek byl niewiele wiekszy jak go sciagalam niz teraz, wiec nic by to nie zmienilo
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Zrobiłam sobie nowy obrazek do podpisu. Choć muszę powiedzieć, że musiałam go zmniejszyć i teraz nawet ja nie wiem co na nim jest. :? Takie wymogi. Ale tak wygląda na normalnie:

Odpowiedz

Cytat

Żołdak z mieczem i tyle


To o moim avku... Proszę bardzo - podaję wersję trójwymiarową, z dźwiękiem, kolorem i muzyką :wink: . Urzekła mnie przepiękna zbroja całkiem przypadkowo odpowiadająca wzorcowemu pancerzowi paladyna Lathandera (zwłaszcza ta kombinacja srebra ze złotem).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jakiż ty przystojny jesteś,mości Havkwoodzie!!! Nie, ale tak serio jakaś urzekająca prawdziwość, ciepło i sama nie wiem co jeszcze biją z Twojego avka. Jak tylko trafiłam na to forum od razu zwrócił moją uwagę. Masz niezły gust. Wtedy spodobał mi się też avek ankaia- specyficzny, świadczący jak dla mnie o konsekwencji i sprecyzowanych poglądach, nie wiem dlaczego...
A i jeszcze avek Oli- wydaje się taki cieplutko- słodki, to pewnie dzięki tym kolorom. A postać anioła dodaje mu kobiecości... chociaż oderwane skrzydła... dodają takiego... hmm.. niepokoju. Taka jesteś?
"... Nico¶ć rozwijała sw± nieskończon± długo¶ć przez rozległe przestrzenie na końcu czasu..."
Odpowiedz
Czy ja jestem slodka? No... to zalezy dla kogo :mrgreen: Nie wybieram avkow podobnych do mnie... Przeciez nie jestem aniolem :wink: (tu aniol Maciej.. czy dodzwonilem sie do zakladu elektroniki samooochodooowej?) Chociaz moze cos we mnie jest niespokojnego:)

Co do avka pana Hawkwooda: Bardzo ladny facet, duzo ladniejszy jak sie go zobaczy w dobrych wymiarach ( ). A powiedz kto ci kazal zmienic tamtego starego na inny bo zapomnialam? :lol: :mrgreen:

Merigold: Super mroczny avek:P :twisted: Wydaje sie taki zimny;] Symbol samodzielnej kobiety I tak trzymac!
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Hawkwood poznał już moją opinię na temat tego avka. Patrz -> pierwszy post w tym temacie :DD.

Ale tak na serio, to w większej rozdzielczości jest ładniejszy.....duuuuuużo ładniejszy.....
Odpowiedz

Cytat

Wtedy spodobał mi się też avek ankai'a- specyficzny, świadczący jak dla mnie o konsekwencji i sprecyzowanych poglądach, nie wiem dlaczego...
Ojej, to juz Ci sie moj avek nie podoba? Nie twierdze, ze jestem pokazowo konsekwentny, ale poglady sprecyzowane chyba posiadam. :roll: Heh... Ten monster tak jest przez Roya rysowany - jako Pan & wladca, poza tym umiejscowienie profilow na obrazku sugeruje dominacje... ale przeciez wszyscy wiemy, ze jest dokladnie odwrotnie - to dziewczyna potrafila owinac sobie bestie wokol palca.
Dlaczego zmienilas ava na takiego, Merigold? W rzeczy samej - zimny... Mnie tam sie akurat nie wydaje, ze samodzielne kobiety musza byc zimne.
Czy chwaliłem już avka Deunan? Lubie niekrzykliwe obrazki utrzymane w umiarkowanej, jednolitej tonacji. Avatary Deunan i olaboss sa jednymi z najlepszych (chyba nawet najlepszymi) na forum.
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...