Zdjecia forumowiczow

Cytat

A Ty się ze mną nie zgadzasz w zasadniczej kwestii pojawienia się zdjęć pozostałych forumowiczek?


Ba..., przecież była już nawet zawoalowana groźba bojktotu, aby tylko nakłonić piękniejszą część forum do ukazania swych buź :wink: . Na nic to się oczywiśćie nie zdało (oproćz szyderczego śmiechu kilku pań...), dlatego byłem i jestem nadal mile zaskoczony rewolucyjną inicjatywą Olci (tak po prawdzie to przypuszczałem, że to właśnie ona pierwsza zamieści swoje zdjęcie...).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
wiadomo, jestem przeciez najwspanialsza z forum :mrgreen: nie no joke.. ;p
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
ahhh Olcia wymiata , w moim serduchu od tej pory zawsze bedzie super
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
W takim razie Hawkwood'źie, którą forumowiczkę wytypowałbyś jako następną kandydatkę do ukazania nam swego oblicza?
Jeżeli trafnie wytypujesz masz u mnie najlepsze piwo pod słońcem:-). Jeżeli wytypowana kandydatka nie wykaże się taką odwagą co olaboss, cóż nie wygrasz piwa:-(
Jeżeli zaś żadna inna nie zdecyduje się na ten krok to je zbojkotujemy, i to już nie w sposób zawoalowany:-)
Co Ty na to?:-)

P.S. Jeszcze raz brawa dla Olci!
Odpowiedz
Olciu, JAKBYM WIDZIAŁA SIEBIE Z DŁUGIMI WŁOSAMI!!!
Odpowiedz
serio? może jesteśmy spokrewnione
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Cytat

W takim razie Hawkwood'źie, którą forumowiczkę wytypowałbyś jako następną kandydatkę do ukazania nam swego oblicza?


Na ramię świętej Winifredy! Jeżeli już któraś się odważy - to chyba Atis (nasze słońce małe :lol: ). Tak mi podpowiada moja męska intuicja :wink: . Ale oczywiście jest to moja całkowicie subiektywna hipoteza, za którą nie dałbym i funta kłaków... Orkist - mówisz tu o bojkocie..., hmmm...., jasssne - faceci często pocieszają się podobnymi myślami (bojkot kobiet?! chyba zwariowałeś?!).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawkwood, jak ja będę miała jakieś zdjęcie na kompie to ty będziesz dociągać do 80. A to już niedługo, mości palasku. :wink:
Odpowiedz
telepatycznie przepuszczam ze Hawkwood albo sie poplakal albo wsciekl :D:D
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Na mym, oszronionym wiekiem, obliczu pojawił się tylko uśmiech pełen pobłażania dla wybryków zacnej młódzi (czyli was :wink: ). A śmiejcie się, śmiejcie... Osobiście nie liczę, aby żadna z rezydujących tu kobiet odważyła się na gest Olci, ale próbowałem jedynie zgadywać...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
smieszne troche posty piszecie ja nierozumie co ma odwaga do zamieszczenia zdjecia ja poprostu niechce tego zrobic i nie zrobie ci co znaja powod niech sie ciesza i siedza cicho :mrgreen:
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Mości Hawkwood'źie
Mam nadzieję, że prekogincja Cię nie zawiedzie, może zasłużysz na puszkę najlepszego piwa na świecie:-). A co do bojkotu kobiet to zawsze można spróbować, co nam szkodzi. Ja, na przykład, czasem bojkotuję swoją. Co prawda z miernym rezultatem ale przecież chodzi o to żeby czegoś dokonać lub umrzeć próbując:-)
Seraphimo ja natomiast nierozumie dlaczego tak się ubruszasz na sugestię abyś pokazała nam swoją twarz. I smutny jestem bo nie znam Twojej motywacji:-)
Odpowiedz
a ja mysle , ze dziewczyny sie wstydza i tyle ..... tez kiedys bylem mlody i piekny a teraz , teraz jestem tylko piekny :oops: , pozatym : Starość nie radość , młodość nie wieczność :wink:
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
jasne wstydze sie chyba zamowie wizyte u psychoterapeuty poniewaz sie nie spodobam komus na forum ahahahahahaha dobre sobie :twisted:
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ona nie ma się czego wstydzić... Jest śliczna jak ten onyks oprawiony w najczystsze srebro... Może i ja jakieś zdjątko przygotuję?...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
wiec siem niewstydzisz ? Udowodnij ... ale zrobilem prowokacje jak w programie "UWAGA" na TVN
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
Ja? Nie. Dlaczego? Myślę, że wyglądam całkiem sympatcznie, niedawno scięłam troszkę włosy, tak, że teraz okalają twarz i noszę gustowne okularki.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
heheheh a po co ja mam cokolwiek udowadniac ? ci co chce zeby wiedzieli jak wygladam to wiedza i tyle nic dodac nic ujac
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Fiu, fiu (jakby to powiedział Ćwirek) . Rzeczywiście nie masz się czego wstydzić Deunan . Ja wiedziałem, że w Chełmie mieszkają ładne (to chyba odpowiednie slowo :?) dziewczyny .

Ps. Hawkwood, widzisz teraz na co jest zdatna męska intuicja .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Ps. Hawkwood, widzisz teraz na co jest zdatna męska intuicja .


Ha! Liczyłem tylko, że Atis nie da się wyprzedzić za bardzo Olci, ale trudno... Jak widać - lepiej rozumować na podstawie sprawdzonych konstrukcji przyczynowo - skutkowych, a nie opierać się na jakiejś tam intuicji :wink: .
Deunan - jako wieloletni koneser urody kobiecej ( ) bez wahania mogę tylko zagwizdać z aprobatą i uznaniem na widok Twego wizerunku..., ho, ho...
Ech..., gdyby jeszcze kilka innych forumowiczek ukazało swe oblicza...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...