[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Wie ktoś gdzie znajdę Eurica?
Odpowiedz
wie ktoś gdzie znaleźć Detlowa po zdobyciu ziół od alchemika? Nie ma go już przy tunelu ;/
Odpowiedz
[quote name='skwarek' timestamp='1641332329' post='437873'][quote name='Dabroo' timestamp='1641296126' post='437855']

Witam,

Ja mam takie save przed wyborem gildi. Pisz na mail pskwarka@gmail.com

Pozdrawiam


Napisałem
Odpowiedz
Heja , kto uczy alchemi na 3 poziom bo szukam i szukam , mam 5 rozdzial
Odpowiedz
Jak uratować Lorenzo przed Bradlockiem?
Odpowiedz
Mam pytanie. Przepis na chlebowe smarowidło ze smoczego korzenia kupuje się tylko u Ezekiela czy można jeszcze u kogoś? Ogarnałem mu ten stragan ale nie mam opcji tego kupić (jestem w 3 rozdziale). Jak ktoś wie czy można kupić ten przepis u kogoś innego?

Gość_Tunner - alchemik w mieście za darmo jak jesteś jego czeladnikiem i zrobisz mu zadania albo Bodowin za 2500
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Grunge* dnia środa, 29 grudnia 2021, 23:03 napisał

Teraz ja mam pytanie, być może głupie po 50h gry xD A mianowicie jak do cholery robi się łuki/kusze? dostaje wiadomość "czym" gdy chce pracować przy warsztacie. Potrzeba jakiegoś narzędzia?

Swoją drogą, czy zna ktoś lokalizację bardzo dobrej kuszy? mam 135 siły. Mam wyboru kupić "Kłodę" z Wilczego Leża(dobra, ale ochydna) albo zrobić coś samemu. Myślę nad pójściem do Fridy na drugi staż czeladnika (pierwszy u Odgara). Tylko że ona nie uczy poziomu mistrzowskiego. Czemu tak?


Ten Item nazywa się "prosty nóż" oczywiście musisz się nauczyć również umiejętności "Łuczarstwo".
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_KryKry* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 22:29 napisał

Po zaczęciu zadania na nocny patrol w mieście i porozmawianiu z tymi 3 osobami w slumsach Weigar znikł nie wiem co zrobić nie mam zapisu z przed zaczęcia zadania bo go już nadpisałem czy jest coś co można zrobić


Też go szukałem pół godziny, jak schodzisz od tym slumsów główną drogą jak byś szedł do karczmy Helgi ten dran stoi droga na dół jak zejdziesz obok tej karczmy na tym małym moście
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_D3kart* dnia środa, 5 stycznia 2022, 01:19 napisał



Tam gdzie wyrabia się obywatelstwo, gdzie jest ta długa kolejka uchodźców jest tam alchemik i na końcu tunelu powinniśmy się on znajdować
Odpowiedz
Wie ktoś może gdzie znajdę Henka, wilczego syna z misji „po nitce do kłębka”
Odpowiedz
Czy w 5 rozdziale dochodzą jakieś przedmioty na stałe zwiększające premię do walki broniami? Mam po 80% wyuczone w broni 1-ręcznej i łukach i niewiem czy pakować dalej do 100 czy jeszcze coś można znaleźć. Jak dotąd wykupiełem wszystkie książki dające stałą premię, które dają odpowiednio 99% w broni 1-ręczenj i 95% w łukach (włączając w to oczywiście pierścienie, amulet i pas).
Odpowiedz
Siema, wie ktoś może kto i gdzie sprzedaje worek starych monet? Do achievementu Archeolog czeba 45 bodajże, a mi braknie kilka.
Odpowiedz
Czy jest możliwość nauczenia się kowalstwa na drugi poziom, mając 3 rozdział i będąc czeladnikiem Fridy?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przem* dnia środa, 22 grudnia 2021, 22:38 napisał

Cześć! Mam problem z questem "Gdzie słów dużo". Jestem na etapie, gdzie namówiłem już Huuga na pójście do magów ognia. Jak wchodzę do pokoju Trimegiato to jest z nim już na miejscu Huug i Runar plus jakiś dodatkowy mag ognia. Wszyscy stoją, jak zamrożeni. Z nikim z nich nie mogę rozmawiać i mogę na legalu podnosić wszystkie przedmioty, za które powinni mnie posądzić o kradzież. Próbowałem resetów gry, przechodziłem cały pokoj wzdłuż i wszerz i nic :-\ Wybrałem sobie, że będę grał magiem i boję się, że to mnie blokuj. Czy ktoś miał podobny problem? Ew. Czy ktoś zna jego rozwiązanie?

Udaj się na cmentarz Trimegisto ma napięty grafik i mimo, iż jest w sektorze Magów Ognia, tak również w tym samym czasie odprawia pogrzeb strażnika Volkera. Po rozwinięciu wątku idz dokończyć misje przy „zbugowanym” ciele Trimegisto, z którym miałeś problem i załatwione. Pozdrawiam.
Odpowiedz
siemka moze ktos wie, gdzie zdobyc, kupic pierscien maga wody, mam juz jeden, majac drugi, bedzie mi sie mana regenerowac

z gory dzieki za pomoc
Odpowiedz
Hej, mam problem z zadaniem krew o wino w rozdziale 5 po stronie strażników, a mianowicie kiedy idę się spotkać z Octavem przed kryjówką regeneratów o umówionej porze to nie mam z nim żadnego dialogu.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Got* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 12:34 napisał

Nie wiem co zrobić. Należę do araxos, i właśnie skończyłem 4 rozdział (skok z wodospadu)budzę się w klasztorze, i nie mogę z nikim pogadać ani nigdzie wejść. szukałem w filmach na YouTube ale ten ktoś z filmiku był strażnikiem miejskim i budzi się w komnacie riordiana, a ja w sali z uchodźcami. Na korytarzu jest jakiś mag i babka ale nie ma opcji dialogowych. Czy to bug czy da się coś zrobić?



ty ja mam to samo i nic nie da sie z tym zrobic nawet powrot do wczesniejszego zapisu. pomocy
Odpowiedz
Już było kilka razy poruszane. Normalnie to po skoku powinieneś obudzić się w pokoju z Riordianem i on miał ci objaśnić co i jak. Ale z powodu błędu wylądowałeś pewnie piętro niżej. Sprawdź pokoje na górze, możliwe, że drzwi będą zamknięte i będziesz musiał użyć kodu.
Odpowiedz
Ja miałem to samo ale w czytałem save sprzed skokiem z wodospadu i obudziłem się w komnacie z riordianem
Odpowiedz
wiecie moze gdzie ucieka agitator z karczmy z questa o ulotkach jak sie go nie przegadalo?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...