[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Znalazłem sposób na obejście klasztoru w 3 rozdziale dziek akrobatyce. Można się wspinać i skakać do przodu jak na główkę z pomostu
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 23:56 napisał

Książkę Krąg III Tom 1 można dopiero kupić w czwartym rozdziale. A uprzedzając kolejne pytania. Krąg IV Tom 1 można znaleźć dopiero podczas pierwszej wizyty w Vardhal w rozdziale piątym.
szukam kręgu 3 tom 3, mam 2,4 a wiem ze 1 dopiero w 4 roz. Gdzie jest Tom3???
Odpowiedz
Toś mnie teraz zaskoczył. Kompletnie nie pamiętam gdzie go znalazłem...Byłeś na cmentarzu paladynów? W lesie, jakoś między miastem, a farmą Bremara? Niedaleko jest jaskinia ze szkieletem cieniostwora. Tam też była jakaś księga. Ewentualnie sprawdziłbym jeszcze opuszczone kopalnie/jaskinie na przeklętym bagnie.
Ostatecznie możesz go kupić razem z tomem pierwszym w czwartym rozdziale.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Szymek019* dnia czwartek, 16 grudnia 2021, 22:51 napisał

Siema mam problem z zadaniem dla koneserów, mam podłożyć wino jakiemuś kupcowi a więc podkładam Armarowi i idę do Lorenzo i nic się nie dzieje ktoś wie co dalej?
Musisz podłożyć komuś kto ma wino w swojej ofercie wtedy działa
Odpowiedz
[quote name='Gość_Abrot*' timestamp='1639512405' post='437143']
Jakbys znalazł Henka daj znać

Henk jest na skale siedzi ale jest problem bo nie chce rozmawiać.
Podpowiedź odnośnie jego lokalizacji jest w steam quest k nazwie po nitce do kłębka...
Mi się coś nie udaje się uzyskać rozmowy z tym Henkiem.
Odpowiedz
Jest możliwość zdobycia specjalizacji (łowca/szermierz) w 4 rozdziale ? Chyba w poprzednich rozdziałach nie zrobiłem kiku zadań dla gildii(np.tej od Ernesto) i nie mam opcji dialogowej.
Einar uczy mistrzowskiego kowalstwa po zrobieniu wszystkich misji w Wilczym Leżu? Jestem po zadaniu z Jonem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_R4gd* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 21:11 napisał

Cześć!
Ma ktoś może save'a przed chwilę przed wyborem gildii w drugim rozdziale? Niestety poszedłem pod magię i po graniu już chwilę w jednej z gildii nie mogę się wczuć, immersja jest słaba.
Byłbym wdzięczny za jakiś dobry save pod zręczność lub siłę.

Z góry dzięki!


No przydałby się
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Przem* dnia środa, 22 grudnia 2021, 22:38 napisał

Cześć! Mam problem z questem "Gdzie słów dużo". Jestem na etapie, gdzie namówiłem już Huuga na pójście do magów ognia. Jak wchodzę do pokoju Trimegiato to jest z nim już na miejscu Huug i Runar plus jakiś dodatkowy mag ognia. Wszyscy stoją, jak zamrożeni. Z nikim z nich nie mogę rozmawiać i mogę na legalu podnosić wszystkie przedmioty, za które powinni mnie posądzić o kradzież. Próbowałem resetów gry, przechodziłem cały pokoj wzdłuż i wszerz i nic :-\ Wybrałem sobie, że będę grał magiem i boję się, że to mnie blokuj. Czy ktoś miał podobny problem? Ew. Czy ktoś zna jego rozwiązanie?


Udało Ci się rozwiązać problem? Bi mam to samo:(
Odpowiedz
W zadaniu "Skrzydełko czy nóżka?" gdy
SPOILER
puścimy wolno Bodowina, a później go zabijemy żeby dostać się za zamknięte drzwi,
czy na końcu będzie to odczytane, że pozwoliliśmy mu żyć czy że go zabiliśmy?
Odpowiedz
Siemka wie ktoś może jak zrobić zadanie grosz do grosza . Bo chodzę i szukam i nic nie mogę znaleźć
Odpowiedz
Witam,
O co chodzi z misja Bryłek kilka? Nie mogę jej wykonać wydaje się ze całość ukończyłem a ze strażnikiem nie mogę porozmawiać żeby skończyć misje ? Bug czy coś pominąłem ?
Odpowiedz
Witam.
Mam problem z questem "trzeba to rozchodzić" a dokładniej przy rozmowie z Jornem nie ma żadnej linii dialogowej ktoś miał taki problem? i go rozwiazał ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia wtorek, 4 stycznia 2022, 14:00 napisał

W zadaniu "Skrzydełko czy nóżka?" gdy
SPOILER
puścimy wolno Bodowina, a później go zabijemy żeby dostać się za zamknięte drzwi,
czy na końcu będzie to odczytane, że pozwoliliśmy mu żyć czy że go zabiliśmy?


Sam go dzisiaj puściłem wolno ponieważ chciałem wbić poziom mistrzowski alchemii. Poszedłem nabić exp, wracam a tego chłopa nie ma... Ktoś wie czy on znika czy gdzieś zmienia lokalizacje po tej misji w rozdziale 5?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Djjwi* dnia wtorek, 4 stycznia 2022, 18:32 napisał

W ekwipunku powinieneś mieć torbę z ekwipunkiem (wyglada jak mieszek ze złotem)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Juraz* dnia wtorek, 4 stycznia 2022, 00:20 napisał

szukam kręgu 3 tom 3, mam 2,4 a wiem ze 1 dopiero w 4 roz. Gdzie jest Tom3???

Jaskinia z teleportem na bagnach.

Ponawiam moje pytanie o czeladnictwo u Hershlika - czy dobrze przypuszczam że nauczy nas mistrza alchemii w 3 rozdziale, podczas gdy pozostali alchemicy zrobią to dopiero w 4?

Jeszcze jedno - zacząłem grać magiem, i tak mnie naszło właśnie. Do dołączenia do elitarnych formacji wymagany jest odpowiedni poziom umiejętności. Czyli będąc magiem nie awansuje i nie dostanę lepszej zbroi?! Bo przecież nie właduje kilkudziesięciu punktów w walkę.
Może kodami sobie dodam... kody są takie same jak w oryginalnym Gothicu?
Odpowiedz

Cytat

Jeszcze jedno - zacząłem grać magiem, i tak mnie naszło właśnie. Do dołączenia do elitarnych formacji wymagany jest odpowiedni poziom umiejętności. Czyli będąc magiem nie awansuje i nie dostanę lepszej zbroi?! Bo przecież nie właduje kilkudziesięciu punktów w walkę.


Wymagane jest tylko 40% w broni.
Odpowiedz
Siemnao, wie ktoś jak zdobyć jakiś porządny pancerz? Bo jestem po wykonaniu wszystkich głównych misji w Wilczym leżu i dalej mam średnia zbroję gońca.
Odpowiedz
Domyslam sie że nie masz żadnej mapy w ekwipunku. Używasz mapy z ekwipunku za pierwszym razem by potem przywołać ją M
Odpowiedz
[quote name='Dabroo' timestamp='1641296126' post='437855']

Witam,

Ja mam takie save przed wyborem gildi. Pisz na mail pskwarka@gmail.com

Pozdrawiam

[Dodano po 8 minutach i 49 sekundach]

Witam,

Poszukuje rodericha. Jestem w 4 rozdziale a nie widziałem go ani razu. Musze zapłacić za jakieś popełnione przestępstwo żeby móc zostać czeladnikiem u drugiego mistrza a nie wiem gdzie roderich sie znajduje.

Pomoże ktoś?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...