Tydzień Herosów – Dzień #4


Wybiła godzina Smoka – dzień czwarty Tygodnia Herosów czas zacząć!

A w nim znienawidzony przez wielu następca legendarnej trójki – "Heroes of Might and Magic IV". Czy taki diabeł straszny jak go malują? Nie będę w tym momencie odsłaniał wszystkich kart, ale małe co nieco mogę już zdradzić – recenzja może was zaskoczyć!!!

tydzienherosow4, heroes 4

A ponadto – kolejna część wywiadu z twórcami "Might and Magic X" – sequela klasycznego cyklu cRPG, recenzję którego szóstej i siódmej części możecie przeczytać na naszych łamach.

To nie wszystko, zapraszam po więcej do rozszerzonej części newsa!

Konkurs

Zgodnie z zapowiedzią, zadajemy kolejne pytanie związane z aktualnie omawianą częścią gry. Kto w ciągu tygodnia dostarczy najwięcej poprawnych odpowiedzi, ten wygrywa wszystkie części "Heroes of Might and Magic". Dla zdobywcy drugiego miejsca mamy na otarcie łez część szóstą cyklu. Jak widać jest o co walczyć. Odpowiedzi prosimy słać na adres: konkurs@gameexe.pl.

Pytanie na dziś:

  • W Nekropolis można zwerbować jedną jednostkę strzelczą – jak brzmi jej nazwa?

Turniej

Turniej trwa w najlepsze! Jeśli z jakichś powodów nie mogliście zagrać we wtorek, a wciąż chcecie wziąć udział w rozgrywce – z naszej strony nie ma problemu. Wystarczy tylko wejść do turniejowego tematu na forum i dogadać z innymi termin pojedynku. Do końca tygodnia pozostajemy otwarci na wszelkiego rodzaju wyzwania, propozycje nie do odrzucenia i obelgi względem Cytadeli.

Zapraszam do zabawy wszystkich fanów trzeciej części herosów!

might and magic, grafika rocznicowa
Odpowiedz
Hurra, hurra!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Też mam napisać ,,hurra hurra"?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No, dalej!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dalej dalej spami, tym razem słowami:
Hurra! Hurra!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Nowości

Tydzień Herosów – Dzień #4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...