Wakacyjna wyprzedaż na cdp.pl!


Cdp.pl, platforma cyfrowej dystrybucji gier, e-booków i e-komiksów, dbając o to by użytkownicy serwisu przyjemnie spędzili wolny czas i nie narażali się na duże wydatki rozpoczęła wielką letnią promocję! Przez najbliższy miesiąc w cdp.pl trwa wielkie pakowanie wirtualnych wakacyjnych walizek użytkowników serwisu!

krzyslewy nie umie kadrowac, cdp.pl, wyprzedaz

Z okazji właśnie rozpoczętych wakacji, przez cały lipiec w cdp.pl pojawiać się będą nowe superoferty na gry, e-booki lub e-komiksy, które z czasem napakują wirtualne wakacyjne walizki użytkowników serwisu. Cała akcja potrwa przez miesiąc, podczas którego codziennie będzie pojawiała się nowa promocja na wybrany produkt lub grupę produktów z katalogu cdp.pl. Już od wczoraj dostępna jest seria Dragon Age od Electronic Arts, tańsza o 40%: "Dragon Age: Początek – Ultimate Edition" dostępne za 32,99 zł, dodatek "Dragon Age: Początek – Przebudzenie" za 9,99 zł i "Dragon Age 2" za 29,99 zł!

dragon age

Poza promocjami na produkty z katalogu cdp.pl, podczas trwania całej akcji odbywać się będą różnego rodzaju konkursy, w których wygrać będzie można zarówno dobra cyfrowe, jak i nagrody fizyczne. Konkursy będą ogłaszane i rozstrzygane za pośrednictwem profilu cdp.pl w serwisie społecznościowym Facebook.

wiedźmin, zabójcy królów

Promocja na gry z serii Dragon Age potrwa do piątku do godziny 10:00, natomiast nowym produktem w ofercie jest seria Wiedźmin. Od dziś można kupić e-booki "Krew elfów", "Czas pogardy", "Chrzest ognia", "Wieża Jaskółki" i "Pani jeziora" za 23,99 zł (cena obniżona o 20%), a gry komputerowe – "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona" za 11,99 zł oraz "Wiedźmin 2: Zabójcy królów" za 19,99 zł (cena obniżona o 60%). Promocja na "Wiedźmina" potrwa do piątku do godziny 13:00.

Najnowszych wakacyjnych promocji szukajcie codziennie na cdp.pl.

Odpowiedz
Omg... zamawiam od ręki 5 książek. Kocham ich.

Ale na papierowe i tak muszę przypolować.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
(Spoiler, to ebooki, nie książki)

Znaczy trochę kiepsko opisane są te ich "książki", ja się za pierwszym razem chwilę musiałam wczytywać, żeby się dowiedzieć, czy podręcznik do Klanarchii jest właściwie e-bookiem, a nie papierowy.
Odpowiedz
← Nowości

Wakacyjna wyprzedaż na cdp.pl! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...