Zdjecia forumowiczow

o zesz ale sie zmieniles od ostatniego zdjecia podobnie jak Jakob, ja gdybym chcial zapuscic wlosy to bym wygladal ja Hendrix
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja zapuszczam i narazie nie mam problemów. Chociażt akich włosów jakie ma Jakób (że prawie nic nie widać) to jednak podziękuje;] Moje jak narazie dobrze się składają...może ich przenacznienem jest bycie długimi?;] Nie długo dam foto to zobaczycie;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mam pytanie Dev: ty farbowałeś włosy, pasemka miałeś? Bo na tym zdjęciu z z twoją siostrzyczką to tak wygląda :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
nie, wez mi nawet nie przypominaj.... wszyscy sie mnie we wakacje pytali czy wlosy na blond farbowalem, a one mi sie tak $%&owo same rozjasnily...
Odpowiedz
hehehe... sorki ;p

Ale według mnie jest spoko :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
ależ mamy facetów na forum..mrrr;D niedługo seria moich nowych zdjęć
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Nie mogę się doczekać A co do mnie to musicie poczekać ze dwa tygodnie bo znajomemu cyfrówka się zepsuła i naprawa trochę zajmie...Przynajmniej włosy będą dłuższe;] (moje oczywiście;])
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Mogę sie pochwalić swoim bratankiem? Mogę?! Już za dwa miesiące kończy roczek! Jak byłam mała wyglądałam prawie jak on, taka pyzata na buzi, tylko kolor oczu nas różni :]
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Dzieciak świetny. Szczególnie te oczy, jakby z lodu wykute. Napewno będzie mieć powodzenie wśród dziewczym hehe;] Gratuluję bratanka, naprawdę wygląda urgh...słodko (o lol...co ja mówię?). Oczy dosłownie hipotyzują hehe;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
[cenzura], co ja mam z forum??? Polowy Avkow nie ma, a zdjecia Deunan tez nie widze...
Odpowiedz
Lordzie musze Cie zmartwic...jeszcze mu pociemnieją albo cuś... małe dzieci mają zawsze śliczne oczy.. jeszcze dorośnie...świetne dziecko, szkoda że tak ich nienawidzę;>
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Nie pociemneją, wierz mi. Miśkowi i Matiemu (moi bracia, z czego Michał to ojciec tego tutaj Krzysia) takie mają.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Słodki pulpet , a w jakim jest wieku dokładnie i ile waży? Co do ślepków - tutaj wszystko jest możliwe. Moja córeczka na początku miała granatowe oczka, potem błękitne, następnie szare, a teraz pojawiają się jej brązowe plamki i żółte pasemka. Co oznacza, że będzie miała prawdopodobnie zielone oczęta.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
słiti dzieciaczki, ale mojej malutkiej Wiktorki nikt nie pobije (znaczy tak nie do konca mojej ; ). Jest taka fajniutke ze to sie normalnie w pale nie miesci:)
http://img307.imageshack.us/my.php?image=wiki8ao.jpg
kto powie ze ona nie jest piekna to w tube
ps1. ze wzgledow estetycznych usunelam moja morde i troche nosa sie zjechalo
ps2 kiedys zrobie ladniejsze zdjecie to wstawie
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
No, Olciu, przyda się lepsze zdjęcie, bo to wyglada jakbyś to wycinała z baaaaaaaaardzo wielkiego zdjęcia

Qrde, większość osobników na forum już swoje zdjęcia dała, a ja nic... Jak mi się trafi NORMALNE zdjęcie to je podeślę :mrgreen: A na marginesie, to zdjątko mogę podesłać w połowie grudnia, kiedy już złapię dłuższy kucyk, bo tak trochę śmiesznie wyglądam teraz [połowa włosów złapana gumką, a druga sterczy we wszystkie możliwe strony ]
Med, mamy ten sam problem - jesteśmy niefotogeniczni

Jakób, widzę, że na razie grzywka ci nie przeszkadza. Poczekaj, aż ci sięgnie brody... Już ci nie będzie nie przeszkadzać :twist:
Odpowiedz
No ostatnio mi właśnie przeszkadza, jest na takiej długości że gdy np. pisze coś w zeszycie czy na klawiaturze i pochylam głowę, grzywka mi wchodzi do nosa ;p, jeszcze na dodatek końce włosów mi się zawijają :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No tu już wyglądasz zdecydowanie bardziej 'na wampira', chociaż i tak nie jest tak mrocznie jak sobie wyobrażałam (gdzie te kły?! ;p ) .
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Użytkownik Ola dnia Nov 12 2005, 09:10 PM napisał

No tu już wyglądasz zdecydowanie bardziej 'na wampira', chociaż i tak nie jest tak mrocznie jak sobie wyobrażałam (gdzie te kły?! ;p ) .

[post="38057"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Kły..kły...Wy tylko o kłach...Myslicie, że dlaczego się nie śmiejemy?...Zresztą wcale ich nie widać bo są specialnie do tego uwarunkowane aby ich nie bylo widać...W innym wypadku każdy by widział kto kim jest...

A co do fotosów to ja osobiście ekhm...Jestem pod wrażeniem i to nie byle jakim...Widzę, że masz Ankha...Pięknie;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Vampire Lord dnia Nov 12 2005, 10:45 PM napisał

Kły..kły...Wy tylko o kłach...Myslicie, że dlaczego się nie śmiejemy?...Zresztą wcale ich nie widać bo są specialnie do tego uwarunkowane aby ich nie bylo widać...


Górne trójki... U każdego normalnego człowieka winny być lekko zaostrzone i wysunięte do przodu (atawizm), a co dopiero u wampirów! Selenko - masz typowo słowiańską urodę!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...